in

Icon Airmada Bostrom Kask

Yazar: Ahmet TEZCAN

Ekipman ve kask üreticisi Amerikalı firma Icon’dan Eric Bostrom temalı ilgi çekici bir kask.

Profesyonel yarışçı Eric Bostrom’un yoldayken iki amacı var. Birincisi, takıma temiz ve anlaşılır bir geri bildirim yapmak; ikincisi de alana tamamen hakim olmak. Her iki amaç da onun Airmada kaskıyla destekleniyor. Küçültülmüş profil, hafiflik, atletik uygunluk ve sektörde lider bir havalandırma sistemine sahip olan kask, Eric Bostrom’un renkleriyle süslenmiş. Bostrom imzalı Airmada kaskı, müşkülpesent sürücüler için birinci sınıf bir ekipman.

 

 

 

Icon Airmada Bostrom a href=

 

 

 

Airmada, istediğiniz birçok şeyi karşılayabilecek bir kask gibi görünüyor. Az hacim, az ağırlık ve az sürtünme; yıllardır kask üretimi yapan Icon’un, Airmada ile sunduğu güzel özelliklerden birkaçı. Hassas araştırmalar sonucu konforlu uyuma, rafine koruma mekanizmalarına, optik saf korumalara ve özenle hazırlanmış iç tasarıma sahip olan Airmada’nın niteliklerinde ciddi minimalizmi görmek mümkün. Aynı zamanda Airmada’nın güvenliğini Dünya Standartlarında üretilmiş bir kabuk (dış kısım) ve çift yoğunluklu EPS korumalar üstleniyor. Bu kask, az olanın daha etkili olabileceğini kanıtlayabilen bir ürün.

 

 

 

 Icon Airmada Bostrom Kask 2. İçerik Fotoğrafı

 

 

Her çeşit sürüşte konforu yakalamanın amaçlandığı Airmada, uzun oval tasarımıyla oldukça uyumlu görünüyor. Sürücünün kaskın içerisinde ferah olabilmesi için çift kanallı havalandırma sistemi geliştiren Icon, ayrıca çene ve alın kısımlarına da hava akışını daha iyi kontrol edebilmesi için kolay ayarlanabilen havalandırmalar yerleştirmiş. Kaskın iç kısmı nemi engellemesine rağmen, eğer yıkamak isterseniz tamamen çıkarılıp yıkanabiliyor. Sürücünün nefesini dışarı atan deflektör de buharlanmayı engelleyen özelliğe sahip.

 

 Icon Airmada Bostrom Kask 3. İçerik Fotoğrafı

 

Giydiğinizde rahat hissedeceğiniz Airmada’nın güvenliği de oldukça iyi. Dünya standartlarını karşılayan hatta aşan dayanlıklı ve sağlam polikarbondan üretilmiş kabuğuyla bu kask; DOT FMVSS 218 (ABD), ECE 22-05 (Avrupa), SAI AS1698 (Avustralya) ve SG (Japonya) testlerinden geçmiş. Güvenlik ve konfor açısından tam not alan bu hoş kaskın S, L ve XL bedenleri mevcut.

 

Güncel fiyatlar için tıklayınız.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Skully AR-1 Akıllı Kask

Yeni Shoei NXR Kenan Replica Satışa Çıkıyor!

REKLAM