Icon Overlord Deri Ceket

Giyim Yazar: Ahmet TEZCAN

Icon Overlord Deri Ceket

Icon'dan çok satan sağlam ve rahat bir deri ceket; Overlord...

Rahat ve güvenli bir sürüş için gereken tek şey iyi bir motosiklete sahip olmadığını bildiğimizden, her şeyi tamamlamak için kaliteli ekipmanlara ihtiyaç duyuyoruz. Bir ceketten beklentileriniz: iyi bir malzemeden yapılmış olması, vücudu saran bir zırh ve her hava koşulunda konforlu olması. Özellikle zırh çok önemli bir nokta. Birçok cekette zırh adı altında plastikten başka bir şey olmayan konforsuz cisimler bulunuyor. Şansınız yaver gitmez de asfalta çakılırsanız kalitesiz bir ceket sizi hayatınızdan edebilir.

 

Icon Overlord Deri Ceket 1. İçerik Fotoğrafı

 

Biz de bu durumu dikkate alarak son aylarda motosiklet giyim ürünleri yelpazesinde piyasaya kaliteli, konforlu ve güvenlik açısından gayet iyi ürünler sunan Amerikalı Icon’un 2010 yılından beri en çok satan deri ceketi Overlord’u yakından inceleyeceğiz.

 

Icon Overlord Deri Ceket 2. İçerik Fotoğrafı

 

Üst sınıf deriden üretilen Overlord, kol kısımlarında esnek paneller bulunduruyor. Deri olmasına rağmen oldukça esnek olan ceketin dirsek, omuz ve sırt kısımlarında CE sertifikalı çift yoğunluklu korumalar mevcut.

 

Icon Overlord Deri Ceket 3. İçerik Fotoğrafı

 

Ceketin iç kısmı pamuklu ve yalıtımlı çıkarılabilen bir içlik ve ceketi pantolonunuzla birleştirebileceğiniz 4.5 cm uzunluğunda bir fermuarla donatılmış. Kollarda yeterli boyutta bir çift fermuar mevcut. Bu sayede elinizde eldiven varken ceketi giymekte zorluk çekmiyorsunuz. Aynı zamanda Overlord’un fermuarlı yan ceplerinde cüzdan veya telefon taşımak da oldukça kolay.

 

Icon Overlord Deri Ceket 4. İçerik Fotoğrafı

 

Özenle tasarlanmış, konforlu ve pratik olan Overlord, istediğiniz her şeye cevap verebilecek bir ceket. Havalandırma sistemi gayet iyi çalışıyor ve düşük hızda seyir halindeyken sıcaktan rahatsız oluyorsanız ceketin içerisini saran hava akımı sizi rahatlatacaktır.

Zırh hakkında endişeli olabilirsiniz ama Overlord deri bir ceket olmasına rağmen zırhıyla birlikte yüksek bir esneklik sunuyor.

 

Icon Overlord Deri Ceket 5. İçerik Fotoğrafı

 

Sarı, elektrik yeşili, beyaz, siyah ve siyah-gri karışımı olarak 5 farklı renk seçeneği bulunan Icon Overlord, her gün kullanabileceğiniz, uzun süre dayanacak rahat bir ceket.

 


Güncel fiyatlar için tıklayınız.

YORUMLAR