in

Idemitsu Asya Yetenek Kupası Başvuruları Başlıyor!

Yazar: Efe Kutlu

Idemitsu Asya Yetenek Kupası yeni sezon başvuruları 8 Temmuz’da açılıyor!

2017 Idemitsu Asya Yetenek Kupası sezonu, Asya, Avustralya ve Yeni Zellanda’dan genç yarışçıların katılımıyla neredeyse yarısına gelmiş durumda. Heyecanı kovalamak isteyen genç sürücülere güzel bir haber var. Gelecek sezon Idemitsu Asya Yetenek Kupası başvuruları 8 Temmuz tarihinde başlıyor. Idemitsu Asya Yetenek Kupası Başvuruları Başlıyor!  1. İçerik FotoğrafıBu tarihten itibaren genç yarışçılar, 2018 Idemitsu Asya Yetenek Kupası’nın bir parçası olmak için güçlü bir şans yakalayabilecekler. Geleceğin başarılı yıldızları olmak ve MotoGP yolunda ufak bir adım atmak isteyen sürücüler için son başvuru tarihi 13 Ağustos 2017.

Idemitsu Asya Yetenek Kupası Başvuruları Başlıyor!  2. İçerik FotoğrafıIdemitsu Asya Yetenek Kupası’nda yarışan Can ve Deniz Öncü kardeşleri, bir sonraki durakta, 28-30 Temmuz tarihleri arasında Sepang Pisti’ndeki Malezya Superbike Şampiyonası’nda izliyor olacağız.Idemitsu Asya Yetenek Kupası Başvuruları Başlıyor!  3. İçerik FotoğrafıAsya Yetenek Kupası, bir motosiklet yarışçısı olarak kariyere başlamak için, MotoGP ve Dünya Superbike Şampiyonası’nın (WSBK) yanında gerçekleşen diğer organizasyonlarla oldukça iyi bir adım. Yarışta katılınabilecek motosiklet ise onaylanmış Moto3 motosikleti Honda NSF250R model olacak. 
Seçim Kriterleri Var mı?Asya Yetenek Kupası’nın amacı, yeni yetenekler arayıp bulmak. Ayrıca minimum yarış tecrübesi zorunluluğu bulunmuyor, fakat en azından belli başlı yetenek isteniyor. Önceki tecrübeleriniz arasında, dirt-track, motocross, scooter ya da mini motosiklet yarışları bulunabilir. Başvuran yarışçıların 1 Ocak 1997 ve 31 Aralık 2005 tarihleri arasında doğması bir zorunluluk olarak koyulmuş. 
Idemitsu Asya Yetenek Kupası 2018 Seçimleri: Kayıt açılış: 8 Temmuz 2017 (www.asiatalentcup.com)Kayıt kapanış: 13 Ağustos 2017
Seçim Organizasyonuna katılması için davet edilen sürücülerin listesinin yayınlanması: 7 Eylül 2017 (www.asiatalentcup.com) . Seçim Organizasyonu: 24-25 Ekim 2017 (Sepang Uluslararası Pisti)

İlginizi Çekebilir
MotoGP Barcelona: Morbidelli İlk Polünü Aldı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

MotoGP Gösterge Paneli Mesajları Onaylandı!

Marquez ve Pedrosa ile Farklı Bir Yarış!

REKLAM