İki Teker Üzerinde V12 Lamborghini Motoru!

Custom Yazar: Ahmet TEZCAN

İki Teker Üzerinde V12 Lamborghini Motoru!

Gözünüzü doyuracak ve kulaklarınızın pasını silecek iki tekerlekli bir canavar!

Lamborghini'leri bilmeyen yoktur, nereye giderlerse gitsinler dikkatleri üzerine çekmeyi başaran otomobillerdir. Bu ise daha çok dikkat çekecek cinsten çünkü artık bir araba olmaktan çıkmış, V12 Lamborghini motoruna sahip bir motosiklet halini almış.

 

Bu hayret verici makine Amerika Birleşik Devletleri'nin Georgia eyaletinde 2014 Aralık ayının ilk haftasonu gerçekleşen Cars and Coffe etkinliğinde görücüye çıktı. Meraklı insanlardan oluşan kalabalık kitlede gördüğünüz gibi bir hayli dikkat çekmeyi de başarmış. Motosikletin sahibi bir anlığına motosikleti çalıştırdı ve izleyiciler çıkardığı olağanüstü sesi duyma şansı yakaladı.

 

 

Böyle bir şeyi düşünmek bile inanılmazken, bu işin arkasında ne kadar büyük bir çaba olduğunu da göz ardı etmek mümkün değil. Motosikletin sahibi, V12 Lamborghini motorunu bir iskelet üzerine oturtup öylece bırakmamış, ona güzel bir görünüm de kazandırmış.

 

Altı karbüratörlü ve görkemli bir şekilde tasarlanan gaz kelebeklerine sahip olan bu makinenin, büyük bir gürültü ve sarsıntı yapacağını videoda görebilirsiniz. İlginç bir tasarımı olmasına rağmen egzozlar ve orta kısma yerleştirilen gidon motosiklete ayrı bir karakter katmış. Kullanım açısından pek rahat olacağa benzemiyor ama kimin umrunda ki? Önemli olan koltuğa oturup o müthiş hissi yaşayabilmek.

YORUMLAR