Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi!

Yeni Model Yazar: Alper Baycan

Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi!

Nisan ayında aileye katılan Chieftain Limited, şirketin tarihinde en hızlı satılan bagger modeli olmayı başardı. Bu başarı, dört yeni renkle taçlandırıldı.

Bu hızlı girişi devam ettirmek isteyen Indian, Chieftain Limited için dört yeni renk seçeneğini açıkladı. Yıldırım Siyahı Üzerine Ateş Kırmızısı, Beyaz Duman, Gümüş Dumanı ve Yıldırım Siyahı Üzerine Yıldız Gümüşü, yeni güzelliklerin isimleri.

Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi! 1. İçerik Fotoğrafı
Indian Chieftain Limited Wildfire Red over Thunder Black (Yıldırım Siyahı Üzerine Ateş Kırmızısı)

Amerika’nın ilk motosiklet firması, yeni Chieftain Limited modeli için renk skalasını genişlettiğini açıkladı. Modelin ortaya çıkmasından sadece bir aydan fazla bir süre geçmesine rağmen, Chieftain Limited, Indian Motorcycle şirketinin tarihinde en hızlı satılan bagger oldu. 

Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi! 2. İçerik Fotoğrafı
Indian Chieftain Limited Star Silver over Thunder Black (Yıldırım Siyahı Üzerine Yıldız Gümüşü)

Mevcut Yıldırım Siyahı rengi ile Chieftain Limited modele katılan yeni renkler, Haziran ayının ortasında Amerika ve Kanada yetkili satış bayilerinde satışta olacak. 

Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi! 3. İçerik Fotoğrafı
Indian Chieftain Limited White Smoke (Beyaz Duman)

Indian Motorcycle Pazarlama Direktörü Reid Wilson’ın açıklamasına göz atalım; “Chieftain Limited ile amacımız, önceki Chieftain kuşaklarından daha modern bir  versiyon ortaya çıkarmaktı. Piyasadan aldığımız tepki, yeni tasarımın müşterilerimizden ve bayilerden oldukça olumlu yankılar aldığını gösterdi. Tecrübe ettiğimiz önemli talebi düşününce, genişlettiğimiz yeni renk skalası daha iyi bir zamanda gelemezdi.”

Indian Chieftain Limited için Dört Yeni Renk Alternatifi! 4. İçerik Fotoğrafı
Indian Chieftain Limited Silver Smoke (Gümüş Dumanı)

Chieftain Limited, daha alçak yeni bir profil sergilerken daha kısa ön çamurluk ve 16” arka tekerlekle uyumlu yeni 10 tel jantlı 19” ön tekerlek özelliklerine sahip. Rengiyle uyumlu ön far çerçevesi ve modernleştirilmiş yan çantalar, pürüzsüz ve sert görünümünü tamamlayan diğer detaylardan bazıları. 

Diğer Chieftain modelleri gibi Chieftain Limited modelinde de sektörün öncüsü, yedi inç eğlence sistemi ve 119 ft-lbs tork ile güçlü Thunder Stroke® 111 motor bulunuyor. Chieftain Limited aynı zamanda premiyum özellikler açısından da zengin bir model. Custom ilhamlı bagger’ın tarzını vurgulayan anahtarsız çalıştırma, uzaktan kumandalı çanta kilitleme, ABS, 100-watt premiyum ses sitemi, gücü ayarlanabilen rüzgarlık gibi detaylı bir pakete sahip. 

YORUMLAR