Indian'dan Custom Black Bullet Scout!

Yeni Model Yazar: Ahmet TEZCAN

Indian'dan Custom Black Bullet Scout!

Indian Motorcycles ve Jeb Scolman işbirliğinde üretilmiş olan Custom Black Bullet Scout, 31 Temmuz ve 8 Ağustos arasında Sturgis Lazelle St'te görücüye ve aynı zamanda tuz düzlüğe çıkacak. Detaylar için devam edin...

Indian Black Bullet Scout, Indian Motorcycles ve custom üreticisi Jeb Scolman arasındaki son baş döndürücü iş birliğini gözler önüne seriyor. Jeb Scolman kim diye sorarsanız, kendisi ThunderStroke 111 motorunun 2014'ye piyasaya sürülmesini kutlamak için 'Spirit of Munro' motosikletini yapan custom üreticisi.


Indian'dan Custom Black Bullet Scout! 1. İçerik Fotoğrafı


Scolman, istediği şeyi inşa etmek için gerekli bilgiyle yeni bir 1200cc Scout motoru teslim etmişti. Sonuç ise drag yarışı ve 1950 ve 60'larda çatal monteli mermi grenaja, klipslere ve arka aksa montelenmiş yolcu selesine sahip motosikletlerle kara hız rekoru kıranlara bir saygı duruşu niteliğinde.


Indian'dan Custom Black Bullet Scout! 2. İçerik Fotoğrafı


Motor bir kenara, tübüler çelik iskeletinden alçak profilli alaşım sele ünitesine kadar bu motosikletteki her şey eşsiz.


Indian'dan Custom Black Bullet Scout! 3. İçerik Fotoğrafı


Black Bullet Scout, 31 Temmuz ve 8 Ağustos arasında Sturgis Lazelle St'te görücüye ve aynı zamanda tuz düzlüğe çıkacak. Bu motosiklet, yarışmak ve Indian Scout'un Bonneville tuz düzlüklerindeki geleneğini devam ettirmek için üretildi.

 

Indian'dan Custom Black Bullet Scout! 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR