Indian’ın 2016 Modellerinde Yaptığı Yeni Güncellemeler

Yeni Model Yazar: Alişan Fidan

Indian’ın 2016 Modellerinde Yaptığı Yeni Güncellemeler

Indian Scout, Chief ve Roadmaster modellerine yeni renk şemalarını piyasaya sürdü.

2016 yılında Indian markası ödüllü tasarıma sahip modellerini güncellleyerek yoluna devam ediyor.

Indian Chef ailesi stili ve yüksek gücü ile tanınıyor. Her modelin kendine has özellikleri olsa da kendini kanıtlamış bir motor olan Thunder Stroke 111 modeli tüm Chef ailesinde kullanılmış (Chef Dark Horse, Classic ve Vintage modelinde hava soğutmalı versiyonu kullanılıyor).Indian’ın 2016 Modellerinde Yaptığı Yeni Güncellemeler 1. İçerik Fotoğrafı


 

Chef classic modeli sürücüler arasında temiz ve klasik duruşundan dolayı popüler olduğu için 2016 güncellemelerinde sürücülerin bu tercihi tasarıma yansımış. Tek kişilik koltuk, siyah düğmeler, tekli far ve alaşımlı jantlar gibi değişiklikler bu istekler doğrultusunda yapılmış. Ayrıca bir de “inci beyazı” rengi eklenmiş.

 

Chief Vintage’ın özel dikişli deri çantaları ve koltuğunun yanı sıra çabuk çıkartılıp takılabilen ön cam standart olarak gelirken yeni modelde dört adet renk seçeneği mevcut hale getirilmiş.

 


Indian’ın 2016 Modellerinde Yaptığı Yeni Güncellemeler 2. İçerik FotoğrafıChieftain’de ise elektrikli motorla yükseklik ayarı yapılabilen bir ön camla beraber sürücü konforunu daha da artırmak amacıyla daha yumuşak gerçek deri koltuk kullanılmış. Ayrıca merkezi kumandadan kilitlenebilen sert yan çantalar da kullanılmış. 2016 yılında bu model dört renkle birden sunulacak ve bunlardan ikisi yeni.

 

Chief Modelleri için bu yıl olan tüm renk opsiyonları;

Chief Classic : İnci Beyazı (Yeni)

Chief Vintage : Ay Grisi ve Fırtına Siyahı (Yeni), Fırtına Siyahı, Indian Kırmızısı, Söğüt Yeşili ve Fildişi Beyazı

Chieftain : Duman Grisi (Yeni), Gümüş Grisi ve Fırtına Siyahı (Yeni), Fırtına Siyahı, Indian Kırmızısı

 

 


2016 Roadmaster

Roadmaster şu anda piyasada bulunan en lüks Amerikan gezi motoru. O da Thunder Stroke 111 motorunu kullanmakta ve sahip olduğu çantalar sayesinde 143 litre saklama alanına sahip. Roadmaster elektrikli motor ile ayarlanabilen ön cama, ısıtmalı elciklere, çift ısıtmalı gerçek deri koltuğa, ABS, lastik basınç kontrol sistemi, merkezi kilitli anahtarsız çalıştırma sistemi, elektronik cruise kontrole, gelişmiş bilgi ekranına ve bağlantılar için bluetooth sistemine sahip. Her anlamda lüks ihtiyaçlar düşünülerek yapılmış bir motosiklet.


Roadmaster 2016 yılında beş renk ile sunulacak ve bunların üçü yeni. 


Fırtına Grisi ve Fırtına Siyahı (Yeni)

Mavi Elmas (Yeni)

Bahar Mavisi ve Fildişi Krem Rengi (Yeni)

Fırtına Siyahı

Indian Kırmızısı ve Fildişi Krem Rengi


Daha fazla fotoğraf için foto galerimize göz atabilirsiniz;


http://www.motoron.com.tr/FotoGaleriDetay/indian-motosikletleri-2016-guncellemeleri/0-436

YORUMLAR