Intermot 2016 Basın Toplantısı ile Başladı!

Etkinlik Yazar: Özlem Köseoğlu

Intermot 2016 Basın Toplantısı ile Başladı!

Intermot 2016, Koelnmesse GmbH Genel Müdürü ve Başkanı Gerald Böse’nin açılış konuşması ile heyecanlı güne start verdi.

Intermot Köln 2016’nın Basın Toplantısında Koelnmesse GmbH Genel Müdürü ve Başkanı Gerald Böse’nin açılış konuşması şu şekilde gerçekleşti:


“INTERMOT 2016’nın Basın Toplantısı Açılışına Mr.Faust ve Mr.Brendicke ile hoşgeldiniz demekten mutluluk duyuyorum. İki yıl kadar bir süredir bu organizasyonda konsantrasyon ve sorumluluk ile çalışan Kolnmesse’nin tüm INTERMOT Takımı ve IVM adına bu konuşmayı gerçekleştirme ayrıcalığına sahibim.

Dijital Altyapı ve Federal Ulaştırma Bakanlığı Parlamento Sekreteri Mr. Norbert Barthle’a özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum ve hoş geldiniz diyorum. Varlığınız, iş ve ticaret fuarı lokasyonu Almanya için ve iş için INTERMOT’un sektördeki öneminin bir kez daha altını çiziyor.


Intermot 2016 Basın Toplantısı ile Başladı!  1. İçerik Fotoğrafı

Intermot 2016 Basın Toplantısı Açılış Konuşması


Ağustos’un başından itibaren tüm Koelnmesse çalışanları, gerçek “fuar ateşi” içerisinde ve sonbahar da haklın ve medyanın ilgisini çeken birbirinden çekici organizasyonlar ile vasıflandırılmıştır. En başında, interaktif oyunlar ve eğlencelerle tüm şehre ve topluma ilham veren bir aktivite idi. Dijital ekonominin yenilikçi platformu “Dmexco 2016” en iyi rekorlarla kapandı. Dünyanın lider görüntüleme (video-fotoğraf) fuarı “Photokina” geçen Pazar başarılı bir şekilde tamamlandı. Ve sıradaki ticaret fuarı, INTERMOT, global scooter ve motosiklet endüstrisinin uluslararası platformda lideri, bugün başlıyor. Pazara kadar, Köln’deki her şey motorlu ve elektrikli sistemler ile motosiklet ve scooteraların etrafında dönecek. Medya sorumluları olarak, burada uluslararası yeni ürünleri ve üreticilerin yeniliklerini görmeyi dört gözle bekliyorsunuz. Tam bir patlama olacağına sizi temin ederim. Bundan sonraki toplantı BMW tarafından saat 10.00’da gerçekleştirilecek.


Neler bekliyoruz? 41 ülkeden 1,127 ülkeden sergi, bir önceki organizasyona göre katılımda %17’lik bir artış. Tüm bu büyüleyici iki teker fuarı, 200,000 metre karede gerçekleşecek. Etkileyici rakamlar ama inanıyorum ki bu rakamlar, INTERMOT’un başarısının ve öneminin sadece bir kısmını yansıtıyor.”


Sırada büyük firmaların basın toplantıları ve lansmanları var... bizi takip etmeye devam edin...

YORUMLAR