Intermot 2016 Başlıyor!

Etkinlik Yazar: Özlem Köseoğlu

Intermot 2016 Başlıyor!

Uluslararası motosiklet sektörünün ana damarlarından olan Intermot Fuarı, 4 Ekim 2016 Basın Günü ile sektöre yön verecek yeni haberlere hazırlanıyor.

4 Ekim 2016 tarihinde saat 10.00’da BMW’nin basın lansmanı ile start alacak olan Intermot 2016 Fuar’ı, daha sonra büyük firmaların yeni lansmanlarıyla ve sürprizleriyle devam edecek.


Dünyanın birçok ülkesinden katılan basın mensuplarının ve ziyaretçilerin karşılaşacağı büyük sürprizleri hangi dev firmalar gerçekleştiriyor? 5 ile 9 Ekim 2016 tarihlerinde ziyaretçilerini ağırlayacak olan Intermot Fuarı’nda ziyaretçi günlerinden hemen önceki basın gününe kısaca bir göz atalım. 4 Ekim 2016 sabah saatlerinde BMW Motorrad’ın ardından Japon devi Kawasaki Motors Europe tarafından bir basın toplantısı gerçekleştirilecek. İki büyük firmanın açıklayacağı sürprizler ve lansmanları, her zaman sektöre yön veren türden olmuştur. Bakalım bu iki dev, Intermot 2016’da bizler için neler hazırladı? Adrenalin dolu basın günü, Suzuki ve Indian Motorcycle & Victory Motorcycles (Polaris) ile basın mensuplarına özel olarak devam edecek.


Intermot 2016 Başlıyor!  1. İçerik Fotoğrafı

Intermot 2014 Ducati Basın Toplantısı Genel Görünüm


Öğleden sonrasında ise Yamaha, Triumph, KTM, Harley-Davidson, Honda, Horex, Piaggio Group, Kymco, Ducati gibi birbirinden iddialı ve büyük firmaların basın toplantıları ve lansmanları yer alacak. İsimlerini okurken bile “Hangi firmadan hangi sürprizler gelebilir?” diye tahminlerde bulunduğunuzu duyar gibiyiz. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden böylesine büyük çaplı bir fuarda bir yandan da sıra dışı aktivite programı ve eğlence, ziyaretçilerin peşini bırakmayacak türden.

5 Ekim 2016 Çarşamba günü ise Ixon, HJC Helmets ve Alpinestars firmasının da basın toplantıları gerçekleşecek.


Bizi İzlemeye Devam Edin!


Birbirinden yeni haberler, yepyeni lansmanlar ve sürprizler ile oldukça sağlam bir içeriğe sahip olacağı kesin olan Intermot 2016’dan sıcağı sıcağına en güncel haberleri fotoğraflarıyla beraber kaçırmak istemiyorsanız bizi ve haberlerimizi hem web sitemizden hem de Sosyal Medya hesaplarımızdan takibe devam edin…

YORUMLAR