İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Anlaş

Etkinlik Yazar: Sanço Panço

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Anlaş

Türkiye motosiklet lastiği sektörünün lideri olan Anlaş Anadolu Lastik, geliştirdiği yeni ürünlerle dünyada bir ilki gerçekleştirdi.

Sadece Türkiye’de değil dünya pazarında da yaptığı yeniliklerle ses getiren Anlas, alanında ilk olan enduro motorlar için kış lastiği Winter Grip Plus’ı üretti. Winter Grip Plus, sayılı lastik üreticilerin yapabildiği “Sıfır Derece Radyal” teknolojisinin yanı sıra silikalı karışımı ve özel desen yapısı ile kullanıcılara kötü hava koşullarında dahi güvenli sürüş sağlıyor. Dünyanın en zor segmentlerinde lastik üretme amacını benimseyen ve AR-GE’sine yaptığı yatırımlara devam eden Anlas, Capra Ailesine yeni bir üye ekledi. Özel teknolojisi ile on-road’da mükemmel performans sağlayan Capra RD, modern deseni ve “Sıfır Derece Radyal” yapısı ile yüksek hızda dahi mükemmel stabilite sağlıyor.
Eicma 2015’de lansmanı gerçekleşen “Winter Grip Plus” ve “Capra RD”, estetik görüntüsüyle olduğu kadar kalitesiyle de şimdiden İtalya başta olmak üzere Avrupa’daki tüketicilerin gönlünü fethetti.

YORUMLAR