in

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Asya – Hero Motor

Yazar: Sanço Panço

Asya Motor’da gördüğümüz Skyteam Ace 125 modeline vurulduk. Tıpkı bir eski zaman Cafe Racer’ına benzeyen modeli modifiye etmek de çok kolay.

Honda’nın bir eski zamanda ürettiği 50’lik Dream modeli ile birebir aynı özelliklere sahip Ace için youtube’de “Skyteam Ace Tuning” yazarak arama yapın, şenliği görün. Sadece egzoz değiştirilse bile performansı artan modele 180’liğe kadar kit takılabiliyor. Standart hali ile 9,5 beygir olan motorun ağırlığı 87 kg, fiyatı 5.510tl. Yine Skyteam’e ait V-Raptor 250 modelinin 7.038tl’lik fiyatı, tıpatıp aynısı olan Suzuki Van Van’ın neredeyse aynısı. Neden olmasın? Hero’nun bu seneki en iddialı kampanyası toplamda 5 yıla uzattığı üretici garantisi oldu. Paket servisi için pek çok yeni skuter modeli ve arka çantalarını kendisi hazır olarak sunan Hero, bu modellerin filo kiralamalarını da şirket olarak kendilerinin yapabileceğini açıkladı.

 

 

6.500 liralık fiyat etiketiyle piyasa çıkacak olan Karizma R modeli 220 cc’lik motoru ve 20 bg gücüyle Hero’nun ürün gamında öne çıkıyor.

 

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Asya - Hero Motor 1. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Aprilia

İstanbul Eurasia 2016 Motosiklet Fuarı / Honda

REKLAM