İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de

Çeşitli Yazar: Motoron

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de

İtalyan üreticinin tasarımları oldukça çekici ürünlerini Volkan Işık Grubuna bağlı Limitparts Türkiye’ye getiriyor.

Oldukça kaliteli ve piyasadaki rakiplerine oranla daha uygun fiyatlara sahip görünüyorlar. İtalya Milano kökenli firmanın ürün gamında ceketten motor çantasına kadar tekstile dayalı pek çok ürün bulunuyor. Türkiye’ye getirilen başlıca ürünler ceketler, eldivenler, ayakkabılar, çanta, sırtlık, bellik ve jel sele pedleri gibi aksesuarlar ile kışın hayat kurtaran sukuter diz örtüleri olmak üzere 5 ana başlık altında toplayabiliriz. Şimdi gelin isterseniz aşağıda sizler için seçtiğimiz başlıca modellere göz atalım.

Ceketler

OJ’in en çekici malları arasında son derece işlevsel ve kolay kullanılır kaliteli ceketleri bulunuyor. 2 farklı rengi bulunan Revolution Mont (203 euro+KDV) daha spor görünümlü, arazi kullanımına uygun, su geçirmez özelliklere sahipken, şehiriçinde motor kullanımına yeni ve şık bir soluk getirecek olan su geçirmez, uzun kesim Hunting Mont 181 Euro+KDV fiyata sahip. Huunting’den daha kısa olan benzer materyal ile üretilmiş RING Mont ise 164 euro+KDV etikete sahip.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 1. İçerik Fotoğrafı


Eldivenler

Eldivenlerin hepsinde içine işlenmiş, boğum noktalarına denk gelen sert korumalar ve sürtünme noktalarında deri parçalı destekler var. 3M’in Thinsulate ürünlerinin ve Hipora su geçirmezlik malzemesinin kullanıldığı eldivenlerin fiyatları piyasaya bakınca çok uygun görünüyor. Su geçirmeyen rahat bir eldiven olan Secret 58euro+KDV, deri yazlık ediven Fighter da yine 58 euro+KDV fiyata sahip.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 2. İçerik Fotoğrafı


Ayakkabılar

Move ve Blitz modeli ayakkabılar “New Balance” ile motora binerek kendini riske atan motorcularımıza güzel tasarımlı ayakkabı giyme şansı tanıyor. Move modeli daha sade ve vites kolu pedlerine sahip. Tamamen su geçirmezlik özelliği var. 123 euro+KDV fiyatı var. Blitz ise daha sportif. Burnu da ayrıca korumalı. Bu da 148 euro+KDV.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 3. İçerik Fotoğrafı

Aksesuarlar

Bacak Çantası

Son derece kullanışlı ve güzel tasarımlara sahip 2 çeşit çanta 17-23 euro+KDV arasında değişen uygun fiyatlara sahip.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 4. İçerik Fotoğrafı

Sele Pedi

İçindeki jel ile son derece konforlu sürüşlere uygun ve ince bir ürün. Velcro bağlantılar ile her türlü seleye tespit edilebiliyor. 2 farklı boyu var, 54-58 Euro+KDV.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 5. İçerik Fotoğrafı

Anti Bakteriyel Kask İçi

Kaskın içine tepeye yerleştirilen bu ürün şimdiye kadar Avrupa’da 50 binden fazla satmış. Her türlü kaskın içine kolayca yerleştiriliyor veya sökülüp yıkanabiliyor. 4 bedeni ve çeşitli renkleri var, 13 euro+KDV.

İtalyan Markası OJ Şimdi Türkiye’de 6. İçerik Fotoğrafı

Sukuter Diz Örtüleri
7 ana tipte diz örtüsü yapmışlar ve gruplara bölmüşler. Kendi sukuterinize uyacak gruptan bir örtü alıp içinden çıkan aparatlar ile motora sabitliyor ve kışın sıcak sıcak sürüş yapıyorsunuz. İki taraftaki eteklere hafifçe ağır plastik konmuş, bu da rüzgar çırpmasını engelliyor. Fiyatlar 78- 99 Euro+KDV arasında değişiyor.

YORUMLAR