Kalp Ritminizi RX3i Evo İle Değiştirmeye Hazır Mısınız?

Sektörel Yazar: Motoron

Kalp Ritminizi RX3i Evo İle Değiştirmeye Hazır Mısınız?

Uzun yol maceralarını seviyor ve günlük rutinin dışına çıkmak istiyorsanız Rx3i Evo, sizi hayal ettiğiniz yerlere götürmeye ve hayatınıza heyecan katmaya hazır.

2015 yılının ilk yarısında Türkiye’nin lider motosiklet markası Mondial’in Enduro segmentinde yerini alan Rx3i Evo, yolculuklarınızda yeteneğinizi ve cesaretinizi birleştirerek yol almanızı sağlıyor. Teknolojik yapısının karizmatik görüntüsü ile birleştiği Rx3i Evo, 250 cc motor hacmi, 1400 mm’lik aks aralığı ve 163 kiloluk ağırlığı ile heyecan verici özelliklerini ortaya koyuyor. Yolculuklarınızda sahip olduğu performansı göstermesini sağlayacak tek silindirli, dört valf su soğutmalı motor yapısı ile olağanüstü etkisini yaşatıyor.Rx3i Evo’da yer alan 3D şerit led aydınlatmalı far yapısı ile yollar hep aydınlık ve açık olacak.


Onu tamamlayan bütün bu özelliklerin yanı sıra, eşya taşımayı sağlayacak arka ve yan çantaları standart olarak yer alıyor. Rx3i Evo, ateş kırmızısı ve kar beyazı renk seçenekleri ile farkını ve göz dolduran tarzını ortaya koyuyor.

YORUMLAR