in

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!

Dopdolu bir etkinlik programına sahip olan Kamp Ege, aktif ve dinamik genç sporcular yetiştirmeyi hedefliyor.

Kamp Ege, pedagoji eğitimli alanında uzman eğitimler eşliğinde doğa ve çevre bilinci gelişmiş, akranlarıyla sosyalleşebilen başarılı sporcular yetiştirmek amacıyla 1996 senesinde kuruldu.

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  1. İçerik Fotoğrafı

Yaz kampları, yol yürüyüşü, AVT, UTV, dalış, okçuluk, tenis, trekking gibi pek çok etkinliği organize eden Kamp Ege Derneği’nin etkinliklerinin arasında Motosiklet Başlangıç Eğitimi de bulunuyor. Özellikle çocuklar ve gençler üzerine verilen eğitimlere dilerse yetişkinler de katılabiliyor. 

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  2. İçerik Fotoğrafı

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  3. İçerik Fotoğrafı

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri ise sayısız dalda Türkiye şampiyonluğu bulunan başarılı yarışçı Barış Tok tarafından veriliyor. Kamp Ege’nin ikincisini düzenlediği “Motosiklet Eğitimi Çocuklara ve Büyüklere Kamp Ege Etkinliği”, 8-9-10 Aralık tarihlerinde gerçekleştirildi. 

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  4. İçerik Fotoğrafı

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  5. İçerik Fotoğrafı

Çiçekliköy’de kurulan özel parkurlarda gerçekleştirilen eğitimler, Baş Eğitmen Barış Tok, yardımcı eğitmen ve Kamp Ege’nin Yöneticisi Tanju Altunsu ve A Milli Hakem Bekir Açıkgöz eşliğinde güzel bir atmosferde başarıyla tamamlandı.

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  6. İçerik Fotoğrafı

Eğitimlerini tamamlayan çocuklara ise eğitim katılım madalyaları teslim edildi. 

Kamp Ege Derneği, aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri de gerçekleştiriyor. Örneğin 2017 Mayıs ayında, motosiklet ve ATV’nin tehlikesiz olduğu çocuklara ve ailelere verilen ücretsiz bilinçlendirme eğitimleriyle anlatıldı. Kamp Ege yetkilileri, bu tür eğitimleri sürdürmek istediklerini belirterek verilen eğitimlerin önemine değiniyorlar. 

Kamp Ege Motosiklet Eğitimleri!  7. İçerik Fotoğrafı

Kamp Ege’nin Baş Motosiklet Eğitmeni Barış Tok ise verilen eğitimler hakkında şunları söyledi: “Eğitimler güzel geçti, her şey yolundaydı. Eğitime katılan gençler birçok şey öğrendi. Motosikletle ilk tanışmaları profesyonel eğitmenlerle, doğru ve güvenli şekilde öğrenerek başlamaları çok iyi oldu. İlerisi için de doğru ve bilinçli birer sürücü olacaklar.”

Kamp Ege Web Sitesi: www.kampege.com

Kamp Ege Facebook Adresi-1: www.facebook.com/kampege/

Kamp Ege Facebook Adresi-2: www.facebook.com/tanju.altunsu.7

Kamp Ege Instagram Adresi: www.instagram.com/kampege/

İlginizi Çekebilir
Yeni Honda CBR 1000RR-R Modeli Geri Çağrılıyor

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sis Farı Güvenlik Sağlar Mı?

Gangland Undercover Dizi

REKLAM