Kappa KV-27 Mat Siyah-Kırmızı Kask

Çeşitli Yazar: Özlem Köseoğlu

Kappa KV-27 Mat Siyah-Kırmızı Kask

Hem touring hem de spor tarz motosiklet kullanıcılarına özel tasarlanmış İtalyan Kappa markasının KV-27 Mat Siyah-Kırmızı Kaskı, dış kabuk teknopolimer malzemeden yapılmıştır.

 ECE 22.05 Avrupa Güvenlik Sertifikası’na sahip olan bu kaskın çizilmeye ve UV ışınlarına karşı dayanıklı dört kademeli dahili güneş vizörü bulunmaktadır.

Konforunuz için ön tarafta üç, arka kısmında ise iki adet geliştirilmiş havalandırma kanalları bulunan Kappa KV-27 Mat Siyah-Kırmızı Kask, anti bakteriyel, çıkarılıp yıkanabilen ve hava alabilen yumuşak iç pedleri ile hijyene önem veren sürücüleri hayal kırıklığına uğratmayacak niteliktedir. Kaskın alt tarafında geniş tutulan lastik sayesinde, içerisine giren ses miktarının azaltılması sağlanmıştır. Alımlı İtalyan tasarımına sahip olan bu kaskta, çene bağlantısı olarak oldukça rahat ve pratik bir sisteme sahip mikrometrik bağlantı kayış sistemi kullanılmıştır. Ayrıca orjinal kumaş taşıma kılıflı gelen kaskınızı, çizilmelerden koruyarak içiniz rahat bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.

Fiyat: 525,00 TLKappa KV-27 Mat Siyah-Kırmızı Kask 1. İçerik Fotoğrafı


http://www.motosikletim.com.tr/KAPPA-KV-27-MAT-SIYAH-KIRMIZI-KASK,PR-1159480.html


YORUMLAR