in

Kawasaki ZX-25R geliyor mu? Sesini Dinleyin!

Asya pazarı için üretilen Kawasaki ZX-25R 45 hp civarında güç üreteceği söyleniyor, ancak Türkiye’deki gençleri heyecanlandırıcı bir şekilde 60 hp güç üreten versiyonundan da bahsediliyor.

Bununla birlikte motor hakkında bildiğimiz tek şey, bu senenin başlarında Kawasaki WorldSBK fabrika takımı yarışçıları Jonathan Rea ve Alex Lowes’un İspanya’nın Jerez pistinde motosiklet  ile bir kaç tur attış olduğu, bu test sırasında çekilen videoda yaklaşık 17.000 rpm devirde çığlık atarak kesiciye giriyordu.

4 Nisan’da Tokyo Motosiklet fuarında beklenen lansmanı herşeyde olduğı gibi koronavirus sebebi ile ertlendi. Şu anda motorun tanıtımı Kawasaki Endoneyza’dan paylaşılan videolarla yapılıyor. 

Aşağıdaki videoda motoron dyno görüntüsünü görebilirsiniz. 

Görüntü olarak çok önemli bir aksiyon yok ama sesi açıp izlerseniz beğenebilirsiniz :

Bu video sonrası motosikleti yarışa hazırlamak için modifikasyon videoları geliyor ilk videoda ise Sniper marka yarış ayaklığı, kaltanır manetler takılıyor. Tüm modifikasyonlar sonrası acaba gelir mi?

Kawasaki Türkiye’nin motorla ilgili planları olsa da yeni çıkan ek vergiler ile 250 cc altı motorlar için de vergi yükü ağırlaştı.

Alttaki videoda ise Kawasaki ZX-25R modifikasyonun ilk adımı Sniper Ayaklık Montajı

ZX-25R’ın Racing Custom modeli fotoğraf galerisi için burayı tıklayın.

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Valentino Rossi, 2021 sezonunda da yarışmak istiyor.

22

Kawasaki ZX-25R Racer Custom – Foto Haber

REKLAM