Keşif Zamanı

Sektörel Yazar: Motoron

Keşif Zamanı

Ne taşlı nehir geçişleri ne çamurlu yollar, ne de zorlu dağ yolları… Maceracı ruhu ve yüksek mukavemet özelliği ile KYMCO MXU 300 R, arazi ve tüm yol koşullarında beklentileri karşılamaya fazlasıyla hazır.

Düz ve engebeli arazi şartlarına uygun olarak tasarlanan KYMCO MXU 300 R, ilk kez arazi deneyimi yaşayacaklar için bile oldukça pratik ve işlevsel bir yapıya sahip. Macera ve heyecan arayanların vazgeçilmezi haline gelen KYMCO MXU 300 R, bireysel eğlenceler ya da doğada yapılacak aktivitelerde daha rahat kullanımı için, kullanıcılarını çamur ya da sudan koruyan geniş çamurluk yapısı ile keyifli sürüşler yaşatıyor. Aynı zamanda kullanılacak arazi şartlarını da göz önünde bulunduran KYMCO MXU 300 R, tasarlanan özel dişli otomatik şanzımanı ile aşırı aşınma ve yıpranmaya neden olmadan her türlü koşulda kullanımı kolaylaştırmak için ideal yol arkadaşı.
Bu profesyonel KYMCO MXU 300 R, ayarlanabilir süspansiyon, ön ve arka disk frenleri, yakıt verimliliği, düşük emisyonu ile Euro 3 standartlarına uygun olarak ATV kullanıcılarının beğenisine sunuluyor. Yapacağınız tüm aktiviteler ve tarım, orman gibi kişisel amaçlı geziler için güçlü hakimiyet yapısına sahip KYMCO MXU 300 R, KYMCO bayilerinde meraklılarını bekliyor.

YORUMLAR