Korlas'tan, Kaçırılmayacak İkinci El Triumph Etkinliği!

Etkinlik Yazar: Ahmet TEZCAN

Korlas'tan, Kaçırılmayacak İkinci El Triumph Etkinliği!

Korlas, merkez yerleşkesi Deluxia Palace Ataşehir’de bulunan Triumph Motosiklet Türkiye mağazasında 27-29 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek bir ikinci el Triumph etkinliğe imza atıyor.

Türkiye’de Ducati, MV Agusta ve Triumph motosikletlerinin satış faaliyetlerinde bulunan Korlas, kaçırılmayacak bir ikinci el Triumph etkinliği düzenliyor.


Etkinlik, merkez yerleşkesi Deluxia Palace Ataşehir’de bulunan Triumph Motosiklet Türkiye mağazasında 27-29 Ocak 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek ve Korlas’ın kendi envanterinde bulunan, ekspertizi yine Korlas tarafından yapılmış olan 2. el motosikletler, fiyat avantajları ve taksit imkanlarıyla motosiklet severler ile buluşturulacak. 27 Ocak 2016 Çarşamba günü saat 19:30’da ayrıca After Work Barbeque etkinliği gerçekleştirilecek.


Korlas'ın yaptığı duyuru şu şekilde:


Korlas'tan, Kaçırılmayacak İkinci El Triumph Etkinliği! 1. İçerik Fotoğrafı


Korlas, bu etkinliğin yanı sıra Ducati ve Triumph Motosiklet Türkiye mağazasında aksesuar ürünlerinde 27-28-29 Ocak 2016 tarihlerinde geçerli olan %50 indirim fırsatını da motosiklet severlere sunmakta. Yani aklınızda hem aksesuar (ekipman, giyim, motosiklet aksesuarı vs.) hem de Ducati veya Triumph ürün kataloglarından bir model inceleme planlarınız varsa, bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz!

 

Korlas'tan, Kaçırılmayacak İkinci El Triumph Etkinliği! 2. İçerik FotoğrafıKorlas'tan, Kaçırılmayacak İkinci El Triumph Etkinliği! 3. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR