KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!

Sektörel Yazar: Alper Baycan

KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!

KTM, yeni tesiste, yılda 10,000 motosiklet üretmeyi hedefliyor.

KTM, Filipinler’de yılda 10,000 motosiklet üretmeyi hedeflediği yeni bir fabrika açarak Asya’ daki varlığını genişletmeye devam ediyor.

KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!  1. İçerik Fotoğrafı
KTM Filipinler Tesisi Ön Kısım

KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!  2. İçerik Fotoğrafı
KTM Filipinler Tesisi - KTM RC 390

Turuncu güzel KTM Filipinler tesisinde, firmanın Street modellerinden dördünü üretecek. (200 Duke, 390 Duke, RC 200 ve RC390). Tesis, Asya piyasası için 6,000 motosiklet üreterek operasyonuna başlayacak. Fabrikanın kurulması ile hem Filipinler’de hem de Çin ile birlikte Asya boyunca KTM talebinin karşılanması planlanıyor. 

KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!  3. İçerik Fotoğrafı
KTM Filipinler Fabrikası İç Kısım

Bu son fabrika, markanın önemli hedeflerinden olan değişken piyasalardaki talebi karşılamak için KTM’in global gelişiminin bir parçası olarak sayılıyor. 

KTM, Filipinler’de Yeni Fabrika Açıyor!  4. İçerik Fotoğrafı
KTM Filipinler Tesisi Logosu

KTM Asya Motorcycle Fabrikası’nın Genel Müdürü Hubert Trunkenpolz’ın basın açıklamasına göz atalım: 
“Laguna ve Filipinler'deki bu yeni tesisin açılışı, KTM markasını dünyanın yeni köşelerine götürmeyi, yeni pazarlara ve sürücülere dokunmayı nasıl başarabildiğimizin bir diğer muhteşem örneğidir. Şirket için gerçekten heyecan verici bir ilerleme zamanı. Hikayemizdeki bu son bölüm için KTM Asya Motorcycle Fabrikası’na çabaları için teşekkür etmek istiyoruz. Motosikletin günlük hayatta öne çıkan bir olgu olduğu Dünyanın bir bölümünde, en doğru ve en iyi şekilde varlığımızı göstermek bizim için önemli. Tesisin nasıl gelişeceğini görmeye can atıyoruz.”

YORUMLAR