Kullanılmış Motosiklet Festivali

Sektörel Yazar: Pervin Ozulu

Kullanılmış Motosiklet Festivali

5-7 Kasım 2015 tarihleri arasında ikinci el motosiklet pazarı Borusan Oto İstinye’de düzenlenecek

BMW Motorrad bütün motosiklet kullanıcılarını davet ediyor, geleneksel bir etkinlik haline getirdiği bu “Kullanılmış Motosiklet Festivali” ine çok az kaldı, Perşembe Günü başlıyor.

9.55 salonunda, kapalı mekanda yapılacaktır.

 

2005 yılından beri düzenli olarak Borusan Oto İstinye tesislerinde gerçekleşen ve
artık gelenekselleşen pazarda, her marka motosiklet kullanıcısı, 500 cc ve üzeri motor hacmindeki motosikletlerini satmak
veya yeni bir model almak için bir araya geliyor.Kullanılmış Motosiklet Festivali 1. İçerik Fotoğrafı

 

Farklı beklentilere hitap eden bir çok model yeni kullanıcılarını bekliyor. Motosiklete ilgi duyan herkes ücretsiz olarak ziyaret edebiliyor.


Kullanılmış Motosiklet Festivali 2. İçerik Fotoğrafı


Silindir hacmi 500 cc'nin üzerindeki motosikletinizi sergileyebilirsiniz veya motosiklet satın alabilirsiniz. Bunun için katılım formunun doldurulması gerekmektedir. Katılım formu dolduran festival katılımcılarının kendilerine SMS yoluyla şifre gönderiliyor ve aktivite gününde yanlarında bulundurulması gerekiyor. Araç sergileme alan kapasitesi sınırlı olması sebebiyle, festival katılımcılarının motosikletlerini 4 Kasım 2015 tarihinde 09.00-17.00 saatleri arasında Borusan Oto İstinye'ye getirmeleri isteniyor. 


Katılım formu bulabileceğiniz sayfa :

http://www.bmw-motorrad.com.tr/tr/tr/index.html?content=http://www.bmw-motorrad.com.tr/tr/tr/individual/formlar/kullanilmis_motosiklet_festivali.html


Kullanılmış Motosiklet Festivali 3. İçerik Fotoğrafı


Kullanılmış Motosiklet Festivali 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR