Kuralkan Türkiye’nin En Büyük Bajaj Showroomunu Açtı

Sektörel Yazar: Alişan Fidan

Kuralkan Türkiye’nin En Büyük Bajaj Showroomunu Açtı

500 m2 üzerine kurulu en büyük Bajaj shoowroomu İkitelli’de açıldı

Dünya’nın en büyük motosiklet üreticilerinden biri olan Bajaj, Türkiye’de olan talebi karşılamak amacıyla Kuralkan ortaklığı dahilinde bayi ve servis ağını sürekli  genişletmeye devam ediyor.


Firmanın Türkiye’nin en büyük Bajaj shoowroomu olma özelliğini taşıyan bu yeni yeri tam 500m2 alan üzerine kurulmuş.  Açılış için Türkiye’de bulunan Bajaj yöneticisi Raghav Deshmukh “Kuralkan Holding’in Türkiye’de kurduğu bayi ve servis ağı tüm Bajaj dünyasına örnek oluyor” dedi.


Bajaj Pazarlama ve Satış Müdürü Ekrem Ata ise; “Dünyanın en büyük 3 motosiklet üreticisi arasında yer alan Bajaj Auto ile üretim ve ortaklık anlaşmasını imzalamamızın ardından bu özel marka için çok kısa sürede büyük talep gördük. Her geçen gün Bajaj markasına uygun temsil yapısına sahip iş ortaklarımıza yenileri katılıyor. Yapılan araştırmalarda satış sonrası ve servis hizmetlerimizle müşteri memnuniyetinde Türkiye’nin lider markası olmamız da bizim için gurur kaynağı. Artan talepleri karşılamak için hızla bayi yapılanmasına devam ediyoruz. Türkiye’nin en büyük Bajaj showroom’u ile İstanbul’da hizmet zincirimize bir halka daha ekledik” dedi.


Bajaj markasının 128. bayisi olarak hizmete giren tesis, geçtiğimiz yıl toplam satışlarda ilk sıralarda yer alan Oktay Motor tarafından açılan ikinci şube oldu.Kuralkan Türkiye’nin En Büyük Bajaj Showroomunu Açtı 1. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR