Kymco C Serisi Konsepti!

Yeni Model Yazar: Can Deniz

Kymco C Serisi Konsepti!

Kymco firması, C Serisi Konsepti ile rekabete daha fazla sessiz kalmayıp son adventure hayat tarzı trendlerine ilgi duyan kullanıcıları hedef almış durumda…

Firma, “Aventure Tourer” olarak adlandırdığı yeni mega scooter modelin detaylarını, 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında Milano’daki EICMA Motosiklet Fuarı’nda gerçekleştireceği resmi tanıtımında paylaşacak. Buna ilave yayınlanan basın bildirisine göre Kymco Group, 23-25 Mart’ta Tokyo Motosiklet Fuarı’nda elektrikli ulaşım için devrim niteliğinde yenilikler ortaya çıkaracak.

Kymco C Serisi Konsepti! 1. İçerik Fotoğrafı

KYMCO Group Başkanı Allen Ko, Kymco AK 550'nin dünya çapındaki lansmanı sırasında Tayvanlı firmanın C Serisi Konsept versiyonunu Motegi Pisti’nde düzenlenen basın toplantısında duyurdu. 

Allen Ko: “Yeni Pazar segmentinde lider olmayı hedefleyen yeni C Serisi Konsepti, macera ve eğlence dolu hayat biçimini benimseyen kullanıcılar için tasarlandı.” açıklamasında bulundu.

Yeni modelin, 7-12 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek olan bu seneki EICMA Uluslararası Motosiklet Fuarı’nda tüm teknik detayları ve iş planları ile açıklanması bekleniyor. 

Kymco C Serisi Konsepti! 2. İçerik Fotoğrafı

C Serisi Konsepti, kullanıcılarının kalbini kazanmayı hedefleyen araçlar yaratmak için şirketin stratejisinin bir parçasını oluşturuyor. Allen Ko, kategorisinde en güçlü ve teknik anlamda en gelişmiş mega scooter modellerden birisi olan AK 550 model için kullanıcıya en iyi ve en heyecan verici deneyimi sunmak üzere tasarlandığını belirtti. 

Kymco Group Başkanı aynı zamanda elektrikli ulaşım alanında devrim niteliğinde bir çözümün gelişmesine dayanan ikinci bir projeden de bahsetti. 'NEXT Project' (Project New Electric eXperience-Yeni Elektrikli Deneyim Projesi) adı verilen projenin, 2018 Tokyo Motosiklet Fuarı’nda (23-25 Mart) açıklanacağını söyledi. 

Allen Ko: “Sürdürebilirlik üzerine gerçek sadakatimizi göstereceğiz. Verimli ulaşımın bu şeklinin yaratımı yeni değil. Pek çok plan bulunuyor fakat gerçek zorlu görev, onları pratik, popüler ve ekonomik olarak hayata geçirebilmektir.” şeklinde açıklamasını sonlandırdı.

YORUMLAR