KymcoAgility 125’ler Şimdi Kask Hediyeli

Sektörel Yazar: Motoron

KymcoAgility 125’ler Şimdi Kask Hediyeli

Baharı bekleyen scooter kullanıcılarına müjde! Şimdi KymcoAgility 125 alan herkese Origine veyaShiro marka açık kask hediye.

Çevik ve kuvvetli yapısıyla sizinde güvenliğinizi düşünen Agility 125’lerOrigine veyaShiro marka açık kaskhediyesi ile hem güvenliğinizi hem de şıklığınızı tamamlıyor. Sportif ve dinamik dış görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çekenKymcoAgility 125’in açık kask hediyesi 11.04.2016-11.05.2016 tarihleri arasındageçerlidir.Kırmızı, siyah ve gri olmak üzere 3 farklı renk seçeneğine sahip KymcoAgility 125,anlaşmalı bankaların kredikartlarına özel 9 taksit imkanı sunarak,  özgürlüğü ve güvenliği tavizsizyaşatmak için sizi KYMCO bayilerine bekliyor.

Detaylı Bilgi: www.kymco.com.tr

Hediye KaskFırsatı Koşulları:

1.       Görsellerdeki kasklar temsilidir.

2.       Hediye Kask Fırsatı stoklarla sınırlıdır.

3.       Hediye Kask Fırsatı11.04.2016-11.05.2016 tarihleri arasındageçerlidir.

4.       Bu fırsattan sadece KymcoAgility 125 alan müşterilerimizyararlanabilir.

5.       Kymco, Hediye Kask Fırsatında haber vermeksizin değişiklik yapma hakkınasahiptir.

6.       Bu fırsat kapsamında hediye edilecek açık kasklar ise: OrigineMioCamo,OrigineMio Stars andStripes, Origine Primo Acrobazia, Origine Primo Argento Lucido,Origine Primo Astro Nero Lucido - Arancio, OriginePrimo Astro Verde Opaco - Bianco,Origine Primo Classico Nero, Origine Primo Sedici, Origine Primo Londra, Shiro DemiJet Helmet SH-90 BiColour modelleridir. Bu modellerden birini seçme hakkına sahiptir.

 

 

YORUMLAR