in

Lamborghini Olmak İsteyen Ducati!

Yazar: Alper Baycan

Ducati ve Lamborghini karışımı Ducati Panigale C Konsept… Nasıl mı olur? Detaylar haberimizde.

Jakusa Design’dan Tamas Jakus, VAG Group çatısı altında yer alan Ducati ve Lamborghini arasındaki yakın ilişkiyi biraz daha somutlaştırmış. Bir boğa işaretli Panigale neye benzeyebilirdi? Ducati Panigale C Concept mi?
Lamborghini Olmak İsteyen Ducati!  1. İçerik Fotoğrafı
Tamas Jakus, cesur tasarımlar yaratan Macaristan’dan bir tasarımcı. Son çizimlerinden birisi ise bizi ilgilendiren türden. Dış gövdesi, Lamborghini tarafından son zamanlarda yaratılan en özel araçlardan birisini hatırlatan Ducati Panigale C Concept. 
Lamborghini Olmak İsteyen Ducati!  2. İçerik Fotoğrafı
İtalyan marka tarafından sadece 20 adet üretilmiş olan, en güçlü 6.5 litre V12 atmosferik motora sahip özel mi özel Lamborghini Centenario LP770-4 modelden bahsediyoruz. Centenario LP770-4 için 770 beygir gücün ve 1520 kg boş ağırlığının verdiği avantaj ile 2.8 saniyede 0-100 km/s hızlanan canavar bir araç denilebilir. Modelin maksimum hızı ise 350 km olarak belirlenmiş.
Lamborghini Olmak İsteyen Ducati!  3. İçerik Fotoğrafı
Lamborghini Olmak İsteyen Ducati!  4. İçerik Fotoğrafı
Fotoğraflara bakınca Tamas’ın Centenario’nun özgün tasarım öğelerini Ducati Panigale’e nasıl uyarladığını görmek oldukça enteresan hissettiriyor. Özellikle Ducati Panigale’in ön kısım burnu, farları, ikonik İtalyan şeritleri, süper spor otomobilin ikiz kardeşi gibi ilk bakışta tanınabiliyor. 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kappa Kventure Siyah Serisi

Babalar Gününe Özel Hediyeler!

REKLAM