Limited Edition Yoshimura GSX-R750!

Yeni Model Yazar: Motoron

Limited Edition Yoshimura GSX-R750!

27 yıldır motosiklet dünyasının içinde olan Suzuki'nin sportifleri GSX-R'ler 1 milyondan fazla satış yapmayı başarınca, Japon marka bunu kutlamak için sınırlı sayıda üretilen özel seriler çıkarmaya devam ediyor.

Ortanca GSX-R için düşünülen fikir ise yine bir japon markası olan Yoshimura ile ortaklaşa bir çalışma olmuş. Siyah renge sahip bu motosiklet hem Yoshimura hem de orijinal Suzuki aksesuarlarıyla donatılacak. Yalnızca 25 adet üretilecek olan Yoshi GSX-R750'nin üzeride Yoshimura'dan R11 performans egzozu, bronz alaşım yağ filtresi kapağı, elcik ağırlığı ve arka paddok ayağı bobinleri gibi aksusuarlar mevcutken Suzuki'den ise özel bir ön cam, arka sele kapağı, depo koruyucusu ve depo kapağı işlemesi bulunuyor.

 

Limited Edition Yoshimura GSX-R750! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Suzuki'den Paul de Lusignan: “Bu 25 adet motosiklet yalnızca 1 kez satılacak. Üzerinde bulunan bu özel paketin değeri 1200 pound olsa da motosiklet stock halinden yalnızca 800 pound daha pahalı olacak. Hızlı davrananlar bu çok özel GSX-R750'yi nerdeyse standart modelin fiyatına kullanabilecekler.”

Limited Edition Yoshimura GSX-R750! 2. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR