Marc Marquez, Yeni X-ADV ile Karda Sürüşte!

MotoGP Yazar: Can Deniz

Marc Marquez, Yeni X-ADV ile Karda Sürüşte!

MotoGP Şampiyonu başarılı pilot Marc Marquez, kar üzerinde Honda’nın X-ADV konseptinin tadına bakıyor.

Honda’nın üç kez MotoGP Şampiyonu olan pilotu Marc Marquez, Kitzbuehel, Avusturya’da Hahnenkamm dağında Honda X-ADV modelini kar üzerinde test etme şansına erişti.

Marc Marquez, Yeni X-ADV ile Karda Sürüşte!  1. İçerik Fotoğrafı

Maceracı ruhu, konforu ve scooter modelin pratikliğini bünyesinde barındıran X-ADV, premiyum özellikleri, uzun yol süspansiyonları, çift silindir 745cc motor özellikleri ile Marquez’i memnun etmişe benziyor. Yeni modeli sürmekten dolayı keyif aldığını belirten Marquez, kar üzerinde yine hünerlerini göstermeyi ihmal etmemiş. X-ADV hakkında detaylı haberimize; Honda X-ADV linkinden ulaşabilirsiniz.

Marc Marquez, Yeni X-ADV ile Karda Sürüşte!  2. İçerik Fotoğrafı

Sürüşten sonra açıklamada bulunan Marquez, tecrübesini şöyle aktardı; "Gerçekten çok ilginç. İlk olarak X-ADV'yi çok beğendiğimi belirtmeliyim çünkü farklı bir çeşit scooter. Onu karda sürmekten büyük keyif aldım. İlginç bir deneyim oldu."

Marc Marquez, Yeni X-ADV ile Karda Sürüşte!  3. İçerik Fotoğrafı

RC213V MotoGP Marquez motosikletini daha önce dünyanın en ünlü kayak merkezinde kar üstünde kullanan Marquez, şimdi de yeni X-ADV ile ikinci görevi tamamladı. MotoGP Dünya Şampiyonu’nu çivili kar lastikleri üzerinde görmek, gerçekten de heyecan verici…

Marquez'in X-ADV ile kar üstünde macerasının videosu:


Marquez'in Ocak ayında Repsol Honda RC213V ile karda gerçekleştirdiği sürüşün videosu: 

YORUMLAR