Marquez Kardeşler, Rossi'nin Giyim Markası İle Yollarını Ayırdılar

MotoGP Yazar: Ahmet TEZCAN

Marquez Kardeşler, Rossi'nin Giyim Markası İle Yollarını Ayırdılar

Marquez kardeşlerin menajerlik ajansı, kardeşlerin VR46 Racing Apparel markası ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Marc ve Alex Marquez'in menajerlik ajansı 8 Şubat 2016 Pazartesi günü, Marquez kardeşlerin, Valentino Rossi'nin piyasada oldukça başarılı giyim markası VR46 Racing Apparel ile yollarını ayırdıklarını resmi olarak açıldı.


Bu yol ayrımının 2015 sezonunun sonunda Marquez ve Rossi arasında yaşanan kaza sonrasında gerçekleşeceği tahmin ediliyordu fakat bu durum Marquez cephesinin kıdemli üyeleri tarafından engellendi. Kaza hakkındaki detaylı bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/motogp-valentino-rossi-ceza-aldi-2308Marquez kardeşlerin VR46 Racing Apparel ile yollarını ayırmaları birkaç hafta önce tekrar gündeme geldi ve kardeşlerin, İspanya merkezli GP Racing Apparel ile anlaşacakları söylendi. Bu marka, Jorge Lorenzo ve Nicky Hayden gibi birçok sürücü ile bağlantılı olan bir giyim markası.


Marquez kardeşlerin menajerlik ajansı tarafından yayınlanan bildiri şöyle:


"Marc Marquez ve Alex Marquez'in görüntü haklarından sorumlu olan AC Management şirketi, VR46 Racing Apparel ile önceden yürürlükte olan lisans anlaşmalarının fesh edildiğini duyurur ki bahsi geçen şirket her iki pilotun da ticaretini kötüye kullanmaktan sorumludur."


"Her iki taraf da, anlaşma süresince hizmetleri için müteşekkirdir ve birbirlerine gelecek çalışmalarında başarılar diler."

YORUMLAR