Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!

MotoGP Yazar: Ahmet TEZCAN

Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor!

Milestone, 2016 MotoGP oyununu Valentino Rossi: The Game olarak adlandırarak Valentino Rossi'ye ithaf edeceğini ve oyunda oyuncuların, Rossi'nin kariyerini farklı açılardan deneyimleyebileceği özellikler ekleyeceğini duyurdu.

İtalyan geliştirici Milestone ve yayımcı PQube, 2015 yılı için resmi lisanslı MotoGP video oyunu yayınlamayı planladıklarını açıkladılar. Biraz şaşırtıcı olan hamle ise, oyunun Valentino Rossi: The Game şeklinde isimlendirilmesi ve 9 kez dünya şampiyonu Valentino Rossi'ye ithaf edilecek olması. Oyunda 2016 MotoGP sezonuna dair tüm modlar ve özellikler mevcut olacak fakat ekstra olarak oyuncular, Rossi'nin kariyerini deneyimleme şansı bulacak. Üstelik bu sadece motosikletler ile olmayacak, aynı zamanda ralli otomobilleri ve Valentino Rossi Çiftliği de oyunda mevcut olacak.Milestone: "Bu ortaklık ve proje için çok hevesliyiz. Milestone, birkaç yıldır MotoGP geliştirmekte fakat 2016 yılının deneyimi çok eşsiz olacak. Oyuncular, 2016 resmi şampiyonasında mücadele edebilecek ve Valentino Rossi'nin tutkusunu, profesyonelliğini ve deneyimini şampiyona dışında ralli pistinde ve flat pistte ve bunun yanı sıra sadece 46'nın sunabileceği her şeyi deneyimleyebilecek. Ayrıca bunu aynı düzlemde mükemmel bir İtalyan projesi olarak düşünmeyi seviyoruz ki tüm dünyaca takdir edileceğimizden eminiz."


Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor! 1. İçerik Fotoğrafı


Valentino Rossi: "Valentino Rossi The Game'in yapımında Milestone ekibi ile yer alacağımı duyurmaktan mutluyum. MotoGP kariyerimin en önemli bileşenlerini ve Ranch, Ralli gibi benim için çok önemli olan ekstra pist içeriğini oyuna dahil etmeye karar verdik. Oyunu sadece bir oyuncu olarak değil aynı zamanda bir 'test sürücüsü' olarak denemek eğlenceli olacak. Hayranların şimdiye kadarki yaşadıkları en iyi deneyimi yaşayacağından emin olmak için geliştirme ekibi ile çalışacağım.'"


Milestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor! 2. İçerik FotoğrafıMilestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor! 3. İçerik FotoğrafıMilestone'dan Valentino Rossi Oyunu Geliyor! 4. İçerik Fotoğrafı


YORUMLAR