in

Milwaukee Aprilia, Yeni Renklerini Tanıttı!

Yazar: İlker Genç

Milwaukee Aprilia, Jerez Pisti’nde gerçekleşen Motul FIM Superbike Dünya Şampiyonası testlerinde, yeni renkleriyle 2017 kostümlerini tanıttılar.

Bu sezon İtalyan fabrika takımına geçen Shaun Muri’in takımında Eugene Laverty ve Lorenzo Savadori, yepyeni Aprilia RSV4 RF ile mücadeleye katılacaklar. Her iki pilot, geçen sezonlar içerisinde oldukça deneyim kazanmışlardı; Laverty 2013 serisini ikinci bitirirken Savadori, geçen seneyi onuncu sırada tamamlamıştı. 
Milwaukee Aprilia, Yeni Renklerini Tanıttı!  1. İçerik Fotoğrafı
İkili, İspanya’nın parlak güneşi altında, test öncesi çarpıcı kırmızı ve beyaz temalı motosikletlerinin örtüsünü açtılar. Yeni motosikleti anlamaya başladıkça, her iki pilotta, bu sezon ön taraflarda yer almayı umuyor. 
Milwaukee Aprilia, Yeni Renklerini Tanıttı!  2. İçerik Fotoğrafı
Lorenzo Savadori, bu haftaki testler için: “Bu sene için tüm kış çalıştım. Motosikleti denemek ve yeni takımla çalışmak için can atıyorum. Bu yüzden bu testleri dört gözle bekledim. Öncekine göre farklılıklarını anlamaya çalışacağım. Kasım’da geldiğimizde hava yağmurluydu. Havanın, bu test için daha iyiye gitmesini umuyorum.” şeklinde açıklama yaptı.
Milwaukee Aprilia, Yeni Renklerini Tanıttı!  3. İçerik Fotoğrafı
Takım Yöneticisi Mick Shanley, 2017 sezonu öncesi heyecanlı bir şekilde konuştu: “Burada tamamen yenilenmiş motosikletlerimiz var. Geçen hafta Aprilia’ya gittik ve motosikletleri tepeden tırnağa geliştirdik. Takımın gerçekten iyi bir atmosferi var, bizim ekibimiz, Aprilia’nın çalışanları da dahil olmak üzere herkes çok çalıştı. Yeni motosiklet ile kış boyunca mükemmel bir iş çıkardılar. Bu yüzden gerçekten pozitif bir yaklaşım var ve başlamaya can atıyoruz.”
“Test edecek pek çok yeni parçamız ve yeniliklerimiz var. Oldukça fazla farklılıklar olacak fakat burada bulunma sebebimiz zaten bu. Başlangıç noktası olarak çıkıp dengeyi anlamamız gerekiyor. Umarım bu hafta sonu Portimao’da iyi zamanlamalar yakalayabiliriz.”
Dünya Superbike Şampiyonası’nın 24-26 Şubat tarihlerinde Avustralya’nın Phillip Island Pisti’nde gerçekleşeceğini hatırlatalım.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

FIM Supersport 300 Dünya Şampiyonası Hoşgeldi!

WSBK Jerez Testlerinde, Rea Lider!

REKLAM