Mini İtalyan POLINI Türkiye’de!

Sektörel Yazar: Motoron

Mini İtalyan POLINI Türkiye’de!

İtalyan Polini Mini motosikletleri Türkiye’de ilk defa Volkan Işık Karting Arena’da ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Volkan Işık grup şirketlerinden LİMİT Eğitim’in Türkiye distribütörü olduğu ve tüm motosiklet markaları için performans ekipmanlarının satışa sunulacağı Polini’nin Mini Motosikletlerini kiralayarak deneme şansı ise Volkan Işık Karting Arena’da…

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü içerisinde yer alan Volkan Işık Karting Arena, ziyaretçilerine bundan sonra Polini Mini motosikletleri kiralayarak deneme imkanı sunuyor. 4 tekerlek sevenlerin karting eğlencesine alternatif olarak 2 teker severlerin de artık POLINI mini motosikletleri var. İsteyen herkesin kiralayarak pistte kullanabileceği bu mini motosikletlerle tecrübe kazanmak ve keyifli vakit geçirmek mümkün.

 2 Farklı Tip Polini Motosiklet…

Volkan Işık Karting Arena pistindeki son yenilik Polini Mini motosikletler… 2 farklı tipi bulunuyor; 7 adet 70cc Minimotard Air ve 3 adet 40cc AIR Junior motosikletler misafirlerin kullanımına sunuluyor. Ufak boyuttaki bu motosikletlerin kullanımı çok eğlenceli ve zevkli. Volkan Işık Karting Arena’nın tecrübeli eğitmenleri motosiklet sevgisinin ve bilincinin yayılması için Türkiye’ye ilk kez getirilen Polini mini motosikletlerle trafik sıkışıklığı çözümüne de fayda sağlamayı umuyor.

Polini Motosikletler Türkiye’de Sadece Volkan Işık Karting Arena’da

Avrupa pistlerinin son dönem eğlencesi mini motosikletler, Türkiye’de sadece Volkan Işık Karting Arena’da yer alıyor. Eğlence ve eğitim pisti Volkan Işık Karting Arena aktivitelerine bayramda da son hız devam ediyor. POLONI Mini motosiklet sürüş ve turnuvalarının piste hareketlilik katması bekleniyor.

 

YORUMLAR