in

Misano Pistinin Güvenlik Partneri Artık Dainese!

Yazar: Ahmet TEZCAN

Yüksek teknolojili ve güvenli giysilerin üretiminde başarılı bir çizgide ilerleyen Dainese, Misano Pisti Organizasyonu ile güvenlik partnerliği anlaşması imzaladı.

23-25 Ocak arasında VeronaFiera’da gerçekleşen Motor Bike Expo’da, Misano Pisti Organizasyonu tarafından düzenlenen bir basın konferansında Dainese Misano Dünya Pisti ile başlayan güvenlik partnerliğini duyurdu. İki organizasyon arasındaki bu anlaşma ile pistin güvenliği Dainese’nin motosiklet hava yastığı olan D-Air ile sağlanacak. D-Air yarış versiyonunun yanı sıra yol versiyonu ile de piyasada bulunan bir hava yastığı. D-Air aracılığıyla Dainese, pistte sürekli varlığını sürdürecek ve serbest pratikler esnasında pistte yarışacak sürücülere bilgi verme aşamasında görev alacak. Özellikle dikkat edilecek unsur, bilgi ve teknoloji sayesinde güvenliği pistte ve yolda arttırmak olacak ki bu durum Dainese’nin D-Air teknolojisine dayanıyor. Ayrıca İtalyan firma ile yapılan anlaşmanın sonucu olarak Misano’da yarışacak tüm pilotlara resmi giysiler Dainese tarafından sağlanacak.

 

Dainese D-Air Satış Yöneticisi Stefano Grasseli, Misano Organizasyonu ile yapılan anlaşma için hissettiği memnuniyetle birlikte şunları söyledi: “En önemli pistlerden biri olan Misano’nun, Dainese tarafından piyasaya sürülen en iyi güvenlik aracı D-Air’in bilgi birikimine ve difüzyonuna katkı sağlayacağından eminiz. Ayrıca umuyoruz ki Misano Organizasyonu ile yaptığımız anlaşma tüm motosikletçilerin güvenliğini arttırmak için devam eder.”

 

Misano Pisti Organizasyonu’nun Satış ve Spor Menajeri Andrea Albani ise bu anlaşma için şunları söyledi: “Misano pisti, yolda ve pistte güvenlik kültürünü tahahhüt eden bir pist. Bu, ticari ortaklıklar, yapısal müdahaleler ve kurumlarla yapılan anlaşmalar sayesinde yürüyor. Dainese gibi prestijli bir firma ile programı paylaşmamız, yenilikçi teknolojiyi daha sistematik hale getirmemizi, bilgi birikimini arttırması ve düzenli olarak tesislerimizi kullanan motosikletçileri bilgilendirmemizi sağlıyor.”

İlginizi Çekebilir
MotoGP Emilia-Romagna: Olaylı Yarışın Vinales Kazandı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kymco Türkiye Web Sayfası Açıldı

Ducati Satış Rekoru Kırdı!

REKLAM