Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir?

Çeşitli Yazar: Özlem Köseoğlu

Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir?

“İsminden de anlaşılacağı gibi” diye bir sıradan kalıpla başlığımızı atamıyoruz çünkü bu isme bakarak birçok tahminde bulunabilirsiniz. Motosiklet oteli mi yoksa motosiklet kullanıcıların kalabileceği bir otel mi diye sorular sorduğunuzu duyar gibiyiz. Nedir bu mobike otel, gelin hep beraber öğrenelim.

Motosiklet kullanıyorsunuz ve artık uzaklara gitmenin zamanı geldi de geçiyor diyen maceraperest ruhunuz sizi ele geçirmiş durumda. Güzel manzaralar eşliğinde, tadına doyum olmayan virajlı yollardan sonra hangimiz kısa bir ara verip dinlenmek istemez. Yurtdışına kadar uzanan bu uçsuz bucaksız macerada, Belçika, Hollanda, Lüksemburg, Almanya, Fransa ve daha birçok ülkenin de içinde bulunduğu yerde, Mobike Otelleri sizleri ve can dostunuz motosikletinizi, sıcacık bir merhaba ile karşılayacaklarını garanti ediyor.

 

Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir? 1. İçerik Fotoğrafı

 

Nedir peki bu Mobike otellerinin özellikleri? Öncelikle Mobike&Moho Grubu tarafından ısrarla üzerinde durulan en önemli nokta, motosikletinizin şımartılacağı bir ortam olduğu ve dostunuzu, gözünüz arkada kalmadan rahatça park edip bırakabileceğiniz güvenli bir ortam sağlandığı. Bazı otellerde yıkamanın ve hatta bakım servisinin bile bulunduğunu söylememiz gerçekten de abartılı olmaz. Ayrıca bazılarında rota tavsiyeleri veren tecrübeli rehberler bile bulunmaktadır ve hatta istendiği takdirde size eşlikleri de sağlanmaktadır. Her otel, birbirinden ilginç turların olduğu güzel yerlerde bulunmaktadır. Haritada da hangi ülkelerde bulunduğunun bilgilerini görebilirsiniz. İlgili otellerin içeriğinde yıkama, servis, bakım gibi işlemlerin olduğunu da üzerlerine gelerek tek tek görebilmektesiniz.

 

http://www.mobikehotel.com/moto/europe-map.php?lang=en

 

Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir? 2. İçerik Fotoğrafı

 

Mobike üyelik logolarını gösteren bilgileri gördüğünüz zaman, bilin ki sizin ve motosikletinizin hoşça vakit geçirip dinlenebileceği bir ortamdasınız.

Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir? 3. İçerik Fotoğrafı

 

Öyle ki bu zincirin ilginç bir de hizmeti var. Diyelim güvenli bir şekilde sizin ve motosikletinizin konaklayacağı motosiklet dostu bir otel buldunuz. Ama hala seyahat edecek bir arkadaş ya da motosiklet dostunuz yok ve yalnız seyahate devam etmek istemiyorsunuz. İlgili sitede kısa bir form doldurarak seyahat arkadaş ilanınızı verebiliyorsunuz ve 48 saat içerisinde ilanınız ilgili sayfaya ekleniyor. Gelen taleplere de göre değerlendirmek size kalıyor. Hem sizi hem de motosikletinizi düşünen oteller olmasını bilmek bile güzel…

 

 

Daha fazla bilgi için: http://www.mobikehotel.com/moto/index_en.php?lang=en sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Mobike (Mobike&Moho) Otel Nedir? 4. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR