Mobil Oyun: SBK 2015

Çeşitli Yazar: Erçin

Mobil Oyun: SBK 2015

Dünya Superbike Şampiyonası'nın heyecanını telefonda yaşamak istiyorsanız, SBK 2015 oyunu ile artık bu da mümkün!

Kış geldi çattı... Kar, yağmur, çamur, soğuklar derken geriye kalan 9 ayki gibi artık motosikletiniz ile dışarı çıkamıyor ve evde dalıp dalıp yazın yapacağınız gezilerin hayalini mi kuruyorsunuz? Sizin  için bir kaç alternatifimiz var! Evet, belki planını yaptığınız Ege, Karadeniz ya da Yunanistan turunun tadını vermeyecek, ama havalar ısınıncaya kadar zamanın biraz daha "keyifli" geçmesini sağlayacak ve özlemini az da olsa giderecek motosiklet oyunlarını sizler için toparladık!Mobil Oyun: SBK 2015 1. İçerik Fotoğrafı


Özellikle Tom Sykes’ın önünüzde (biraz gerçekçilikten uzak bir şekilde) fizik limitlerini zorlayarak seyrettiğini görünce daha da hırslanmanız olası...Superbike Şampiyonası’nın başlamasına biraz daha var ve motosiklet özleminizi şu kış aylarında biraz da olsa gidermek isterseniz SBK,biz motosiklet severleri bu gibi zamanlardan kurtarmak için oyununu mobil platforma taşıyarak bu özlemi gidermek istemiş.Mobil Oyun: SBK 2015 2. İçerik Fotoğrafıİlk başlarda oyuna ve arkadan gelen müziğe alışması biraz zor olsa da pistte sürmeye devam ettikçe daha da kolay hale geliyor oyuna hâkimiyetiniz.2015eni FIM Superbike turnuvasında ünlü sürücüler ile birlikte yarıştığınız oyunda13 pist yer alıyor ve Aprilia Racing, BMW Motorrad Italia, Kawasaki Racing,PATA Honda ve Ducati Superbike gibi 14 takımda Tom Sykes ve Sylvain Guintoli gibi 24 ünlü sürücü bulunuyor. Bu sayede favori sürücünüz ile WSBK takviminde yer alan tüm pistlerde doyasıya gazlayabiliyorsunuz! 


Oyunun resmi tanıtım videosu:


Oyun arasında giren reklamlar biraz can sıksa da çokısrarcı değil ve oyuna kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün. Ayrıca sürpriz bir eklenti olarak, son "Görevimiz Tehlike" filminde olduğu gibi Tom Cruise ile bir BMW S1000RR kullanarak "Sendika"dan kaçmaya çalışabiliyorsunuz!

Dediğimiz gibi,bu kış aylarında motosiklete binmek zor olsa da oyununu oynamak biraz da olsa motosiklet özleminizi gidermeye yetecektir.Diğer mobil/konsol/PC oyunları için aşağıdaki haberlerimizi inceleyebilirsiniz:


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/ride-video-game-2577


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/2015-motogp-oyunu-haziran-da-geliyor-1786


http://www.motoron.com.tr/HaberDetay/android-ve-ios-a-yeni-bir-motosiklet-oyunu-traffic-rider-2639


YORUMLAR