Mondial'le Kafan Rahat!

Sektörel Yazar: Motoron

Mondial'le Kafan Rahat!

Motosiklet Sektörünün Lideri Mondial, Aralık ayı boyunca motosikletini tescil ettiren her kullanıcısına kask hediye ediyor.

Mondial’le Önce Güvenliğini Sağla, Sonra Harekete Geç


 Kask kullanımını yaygınlaştırmayı ve sürücülerine kask kullanım alışkanlığını kazandırmayı amaçlayan Mondial, Aralık ayı boyunca model yılı fark etmeksizin, tescili henüz yapılmamış ya da yeni alacağıMondial marka motosikletin tescil işlemlerini tamamlayan herkese “Shiro” ve “Origine” kask çeşitlerinden birini hediye ediyor. Mondial, 31 Aralık 2015 tarihine kadar geçerli olan “Hediye Kask Projesi” ile hem motosiklet kullanıcılarının trafik kurallarına uymalarını hem de motosiklet kazalarındaki can kayıplarını en aza indirgemeyi hedefliyor.  Sizde tescil ettirdiğiniz motosikletinizin tescil belgesi ile “Mondial Bayilerine” uğrayıp, bu fırsattan yararlanmak için acele ediniz.


“Yolculuklarınızda plakanız arkanızda, kaskınız kafanızda olsun”


“Yolunuz Açık Olsun.”  Hediye Kask Projesi Koşulları:

1. Görsellerdeki kasklar temsilidir.

2. Hediye kask projemiz stoklarla sınırlıdır.

3. Hediye Kask Projesi 01.12.2015-31.12.2015 tarihleri arasında geçerli olup, sadece “ARALIK” ayı içerisinde tescil ettirdiğiniz her MONDIAL marka motosiklet modeliniz için projeden yararlanabilirsiniz.

4. Mondial motosiklet Hediye Kask Projesinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. Hediye kasklarınız sadece “18.12.2015” ve “31.12.2015” tarihlerinde gönderimi yapılacaktır.

6. Kullanıcıların, tescil ettirilen motosikletin ruhsal fotokopisi ile Mondial Bayilerine giderek, kask beden numarasını vermeleri gerekmektedir.

7. Origine kask modellerinden: “OrigineEccoNeroLucido, OrigineProntoEccoBiancoLucidoGloss White, OriginePrimoAstroNeroLucido-Arancio,  OriginePrimoSedici, OriginePrimoArgentoLucido, OriginePrimo Londra, OriginePrimoAcrobazia, OriginePrimoAstro Verde Opaco-Bianco, OriginePrimoClassicoNero, OriginePrimoArgentoLucido, OrigineGoliaArgentoLucido” modellerinden birini seçme hakkına sahiptir.

8. Shiro kask modellerinden: “ShiroHelmet SH-20 Comics, ShiroHelmet SH-881 Suzuka, ShiroHelmet SH-821 Action, ShiroHelmet SH-881 Princess, Shiro Demi Jet Helmet SH-90 Free, Shiro Demi Jet Helmet SH-90 BiColour, ShiroFullfaceHelmet SH-821 Pro, ShiroFullFaceHelmet SH-821 Lunatic” birini seçme hakkına sahiptir. 

YORUMLAR