in

Mondial RX3i Evo İle Kalıplarını Kırmaya Hazır Mısın?

Yazar: Motoron

Ergonomik yapısı ve spor dizaynıyla sürücüsüyle mükemmel uyum içinde olan yeni RX3i Evo, yollarda etkileyici performans ve güç arayan herkesi etkisi altına alıyor.

Genç ve dinamik tasarıma sahip yeni RX3i Evo, 250 cc, su soğutmalı motor yapısı ile ister asfaltta ister arazide hakimiyetin tamamen sende olduğunu hissettiriyor . Yeni RX3i Evo’da, önde 19’ jant ve arkada 17’ jant kullanılarak yolculuklarda cesaretine cesaret katarak yol almanız sağlandı. Yere sağlam basan yeni RX3i Evo konforlu ve güvenli seyahatler yaşatıyor.

Tek kişi seyahat etmeyi sevmeyen kullanıcılar için artçı yolcularını da düşünen RX3i Evo, yeni egzoz kapağı tasarımı ile egzozdan gelen sıcaklık en az düzeyde hissedilmesini sağlıyor. Yolculuk anında rüzgardan daha iyi korunmanı sağlamak amacıyla kullanılan yüksek ön siperlik camı daha keyifli bir sürüş yaşatıyor.

Yeni RX3i Evo, tamamen sürücülerini düşünerek, gösterge panelinin sağ tarafına konumlandırılan USB girişi ve sol tarafına konumlandırılan 12 V güç çıkışı ile yolculuk anında GPRS cihazını ve cep telefonunu şarj edebilme imkanı sağlıyor. Onu tamamlayan tüm bu özellikleri ile asfaltta ve arazide iz bırakmayı sevenlerin tek tercihi RX3i Evo ile kalıpların dışına çıkmaya hazır mısınız??

İlginizi Çekebilir
CB125F 2021 Yılında Daha Verimli

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Zontes S250 Türkiye’de

Motosiklet Oyunu Ride 2 Piyasaya Çıktı!

REKLAM