Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

Custom Yazar: Ahmet TEZCAN

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri

Moto Guzzi'nin V7 II cafe racer'ı, dört farklı İtalyan custom üreticisi tarafından ele alındı ve ortaya etkileyici modeller çıktı.

Moto Guzzi, motosikletlerini kişiselleştirmek isteyenlere her zaman olumlu bakan bir firma olmuştur. İtalyan üretici buna destek amacıyla, dört farklı custom üreticisine kendi V7 II cafe racer'larını üretmesi için yapacağı yardımı ilan etmişti ve aylar süren zahmetli çalışmaların ardından dört farklı kit, tüm Moto Guzzi bayiliklerinde satışa çıkarıldı.

 

Bu dört kit; Dapper, Legend, Scrambler ve Dark Knight olarak isimlendirildi ve bunların tümü İtalya'da bulunan en iyi custom üreticilerinden bazılarının elinden çıktı.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri 1. İçerik Fotoğrafı

 

Dark Knight'ı ele alalım. Bu custom model, Officine Rossopuro ve Filippo Barbacane tarafından geliştirildi ki bunların dünyadaki en iyi Moto Guzzi custom üreticileri oldukları düşünülüyor.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri 2. İçerik Fotoğrafı

 

Ve tabii ki Radical Guzzi, nasıl bir tarz ortaya çıkaracağını adından belli eden bir custom üreticisi. Radical Guzzi, V7 II'nin Dapper (şık) isimli kitini üretti ve adının ne kadar uygun olduğu da aşikâr. Zarif ve tarz sahibi bu motosiklet, gittiği her yerde dikkati üzerine çekecektir.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri 3. İçerik Fotoğrafı

 

Bu iki modeli bir kenara bırakıp Millepercento tarafından geliştirilen Legend hakkında bilgi verelim. Diğer iki model kadar gösterişli olmasa da, V7 II Legend, Moto Guzzi'nin tüm kalitesini bir bütün haline getiren, retro bir model.

 

Moto Guzzi'den V7 II için Kişiselleştirme Kitleri 4. İçerik Fotoğrafı

 

Son model Scrambler'ı da es geçmek olmaz tabii ki çünkü bu model; kırmızı, beyaz ve bitişi de siyahla yapılmış renkleriyle Scrambler'ın denenmiş ve gerçekleştirilmiş tüm elementlerini yansıtıyor.

 

Her model, diğerlerinden farklı bir özellik taşıyor ve kişiselleştirme dostu Moto Guzzi'nin ruhunu barındırıyor. Dört custom üreticisini de ortaya çıkardıkları modeller için ve ayrıca Moto Guzzi'ye de onlara bu imkanı tanıdığı için tebrik etmeli.

YORUMLAR