in

Moto Punto Güngören ’de Açıldı

Yazar: Motoron

Volkan Işık Grup’a bağlı Moto Punto İstanbul Avrupa Yakası Güngören’de açıldı. SYM bayisi olan mağaza, giysi, aksesuar ve motor gereksinimleri bakımından önemli markaların her türlü ürününü bünyesinde barındırıyor.

Mağazada motosiklet sürücüleri Dainese, Rev’it, Prohell, TCX gibi markaların zengin giysi ekipmanlarını, kask olarak CGM (kendi ithalatları), AGV, MT Helmets, Nolan, Schuberth gibi ürünlerin güncel pek çok model ve bedenlerini bulabilecekler.

Moto Punto Güngören ’de Açıldı 1. İçerik Fotoğrafı

Motul Yağları’nın İbustanbul Avrupa Yakası Temsilciliği’nin de aynı grupta bulunması sayesinde Motul ürünleri eksiksiz olarak mağazada yer alıyor. Auvray kilitlerinin zengin çeşitleri, skuter performans ürünlerinin önemli temsilcisi Polini’nin geniş ürün yelpazesi, Brembo fren sistemlerinin çoğu modele uyan üretimleri de burada bulunuyor.

Moto Punto Güngören ’de Açıldı 2. İçerik Fotoğrafı

Alt katında oldukça büyük 4 liftlik servis mekanı da bulunan Moto Punto, açılışa özel olarak kendilerinden alınan motorların ilk bakımlarını ücretsiz gerçekleştiriyor. SYM’nin 50cc’den 250cc’ye kadar olan bütün ürünlerini ayrıca 250 cc motosikletlerini mağazada görmek mümkün. Ayrıca İndian ve Victory motosikletleri de mağazada yerlerini almışlar.

Ziyaret etmek isteyenler için adres: Güven Mah. Kanat Sok. No:1/2, Güngören, İstanbul

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Polo Motorrad İstanbul Açılış Partisi

Yamaha MT-09’a Fiberden Kat Çıktık

REKLAM