Motobike İstanbul 10. Buluşmasına Hazırlanıyor!

Etkinlik Yazar: Can Deniz

Motobike İstanbul 10. Buluşmasına Hazırlanıyor!

Messe Frankfurt İstanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike İstanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor.

Messe Frankfurt İstanbul tarafından organize edilen motosiklet ve bisiklet sektörünün bölgedeki en kapsamlı etkinliği Motobike İstanbul, 10. buluşmasına hazırlanıyor. 22-25 Şubat 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuarın biletleri Biletix üzerinden satışa sunuldu.

Motobike İstanbul 10. Buluşmasına Hazırlanıyor! 1. İçerik Fotoğrafı

Şubat 2017'de toplam 265 katılımcının dünyanın dört bir köşesinden gelen 103,371 ziyaretçi ile buluştuğu Motobike İstanbul 10. yılında her zamankinden çok daha renkli ve heyecanlı geçecek.  

“Trafikte biz bir aileyiz”


Motobike İstanbul’un ana destekçilerinden Moted’in trafikte yol güvenliğinin arttırılmasına dikkat çekmek için hazırladığı “Trafikte biz bir aileyiz”  kampanyası da fuarın öne çıkacak bir teması olacak.

Motobike İstanbul: Bir fuardan daha fazlası!


Motobike İstanbul 10. Buluşmasına Hazırlanıyor! 2. İçerik Fotoğrafı

Dünyanın önde gelen markalarının en yeni modelleri ile buluşacak olan motosiklet kullanıcıları, fuarın ana sponsoru olan Aytemiz’in hizmetleri hakkında da bilgi alabilecek. Motosiklet kullanıcılarının güvenli ve konforlu akaryakıt alışverişi yapmasını sağlayan “Motorcu dostu istasyon” projesini hayata geçiren Aytemiz, fuar süresince motosiklet kullanıcılarına avantajlar sunacak. Bununla birlikte Aytemiz, motosiklet kullanıcılarına, istasyonlar dışında da fayda sağlama amacıyla “Motorcu dostu istasyon” projesine Paralel olarak Yine motosiklet sürücülerini önceleyen, sabit ve gezici eğitim programı üzerine kurulacak yeni kurumsal sosyal sorumluluk projesini 2018 yılında hayata geçirmeye hazırlanıyor. projenin tüm paydaşların desteği ile büyütülmesi hedefleniyor. Toplum bilinçlendirilmesinde en büyük güçlerden biri olan medyada da bu konu özelinde alanlar ayrılarak Türkiye çapında farkındalık yaratılması da projenin hedefleri arasında yer alıyor. 

Yaşam tarzı haline gelmiş motosiklet markalarından Harley Davidson ve son yıllarda macera tutkunları tarafından hayranlıkla izlenen BETA gibi yeni katılımcılar da bu sene fuarda yerlerini aldı. Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul ise bu sene Motobike İstanbul’a sponsor olarak fuar ziyaretçilerine özel aktiviteler hazırlayacak. 


Etkinlikler, seminerler ve atölye çalışmaları ile  “Motobike Academy” bu yıl yine dopdolu


Fuar, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da “Motobike Academy” kapsamında düzenlenecek olan etkinlik, seminer ve atölye çalışmaları ile benzersiz bir etkinliğe dönüşecek. Ziyaretçiler, motosiklet ve bisiklet dünyası ile ilgili keyifli söyleşilere, etkinliklere ve atölye çalışmalarına katılma şansı yakalayacak.

Motobike İstanbul 10. Buluşmasına Hazırlanıyor! 3. İçerik Fotoğrafı

Gösteri alanında ise Rok Bagoros ve Birkan Polat motosiklet gösterileri ile ziyaretçilere yine heyecan dolu anlar yaşatacaklar. Ayrıca, ödüllü “gymkhana” yarışları da dört gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşatacak. Özel yapım ya da kişiselleştirilmiş motosiklet ve bisikletlerin sergileneceği “custom” alanı ise yine meraklılarını bekliyor.

Motobike İstanbul bilet satışında erken dönem indirimli fiyat avantajı devam ediyor. Bu yıl yine öğrenci ve kadınlara özel olarak, Perşembe ve Cuma günleri fuar biletleri %50 indirimli olarak satışa sunuldu. Ziyaretçiler satın aldıkları her biletle, 10. yıla özel sürpriz hediyeler kazanma fırsatını da yakalayacak. Ayrıntılar Motobike İstanbul’un resmi web sitesinden, facebook ve instagram hesaplarından takip edilebilir.
Daha fazla bilgi için: www.motobikeistanbul.com

Destekleyenler
BİSED – Bisiklet Endüstrisi Derneği
MOTED – Motosiklet Endüstrisi Derneği
MOTODER – Motosiklet Sanayicileri Derneği

Messe Frankfurt hakkında 


Messe Frankfurt, dünya çapında 2,300* çalışanı ve yıllık 647* milyon Euro‘luk cirosu ile dünyanın lider fuar organizatörü firmalarından biridir. Messe Frankfurt’un 175’den fazla ülkeye hizmet veren 30 iştiraki bulunmaktadır. Günümüzde Messe Frankfurt tarafından dünyanın 40’dan fazla şehrinde fuarlar organize edilmektedir. Frankfurt fuar merkezi, 10 fuar salonu ve birleşik kongre merkeziyle birlikte toplam 592,127 metrekarelik alana kuruludur. Messe Frankfurt, yüzde 60 hissesi Frankfurt belediyesine, yüzde 40 hissesi ise Hessen eyaletine ait olan bir kamu firmasıdır. 

YORUMLAR