in

MotoGP Dedikoduları Pedrosa: 2021’de KTM ile yarışabilirim…

Dani Pedrosa

Pedrosa KTM ile yarışcak m? Valentino Rossi tüm zamanların en iyisi mi? En son MotoGP dedikoduları …

Dani Pedrosa
Dani Pedrosa

Dani Pedrosa ,2018’den itibaren KTM’in wildcard tekliflerini reddeden Dani Pedrosa İspanyol medyasına  2021’de tekrar yarışabileceğini söyledi… 

Carmelo Ezpeleta

Carmelo Ezpeleta, en iyimser senaryosunun 2020 MotoGP sezonunu Ağustos ayında Brno’da yeniden başlatmak olduğunu söyledi. Dorna CEO’su seçenekleri ise koronavirüs durumu büyük ölçüde düzelirse Temmuz sonunda yarışlara başlayıp 10-12 yarışla sezonu kapatmak. Veya en kötü senaryo ise, sadece 2-3 pistt ile her pistte seyircisiz yapılacak 3-4 yarış ile sezonu bitirmek.

Vinales ve Rossi

Maverick Vinales, Eğer Rossi bu yılın sonunda emekli olmayı seçerse üzüleceğini söyledi. 2017’den beri Yamaha fabrikasında takım arkadaşı olan Rossi’nin ona “zor zamanlarda gülümsemeyi” öğrettiğini ve bunun kendisi için önemli bir ders haline geldiğini İspanyol medyasına  söyledi.

Lucio Cecchinello

Lucio Cecchinello, Koronavirus nedeni ile sezon askıya alınırsa, Honda hem de MotoGP organizatörü Dorna’nın desteğini alamaz ise takımın durumundan korktuğunu itiraf ediyor. Bu ayın başlarında Dorna’ya ödeme yaparken LCR, üretici ortağı Honda’dan da destek almıştı.

Valentino Rossi

Valentino Rossi, MotoGP’de şimdiye kadarki en iyi yarışcı olup olmadığını bilmediğini söylüyor, ancak bir Instagram canlı videosunda eski futbolcu Christian Vieri ile konuşurken sporun uzun tarihinde “en iyi” yarışçılardan birisi olduğunu söyledi. Bununla ilgili haberimizi buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Honda CBF190R Hindistan Piyasasına Girebilir

Kawasaki, Elektrikli Motosiklet Üretiminde Vites Yükseltiyor

REKLAM