MotoGP Filmi Hitting The Apex Geliyor!

MotoGP Yazar: Ahmet TEZCAN

MotoGP Filmi Hitting The Apex Geliyor!

Bradd Pitt'in seslendirdiği Hitting The Apex isimli MotoGP filmi, 2 Eylül'de İngiltere ve İrlanda'da vizyona giriyor. Detaylar ve fragman için okumaya devam edin...

İsimleri sırasıyla "Faster", "Fastest" ve "The Doctor, the Tornado & the Kentucky Kid" olan; 2003, 2006 ve 2011 yıllarında çekilmiş üç MotoGP filmi bulunmakta ve 2015 yılında bu filmlere bir yenisi daha ekleniyor; "Hitting The Apex". Filmde Casey Stoner, Dani Pedrosa, Jorge Lorenzo, Valentino Rossi'nin mücadelelerine, zaferlerine ve kişiliklerine, ayrıca genç İspanyol pilot Marc Marquez'in de yükselişine yer verilmiş.


Filmde Marco Simoncelli isimli MotoGP pilotunun yükselişi ve 2011 yılında Sepang'ta hayatını kaybedişi anlatılarak bu sporun tehlikeleri ve fedakarlıkları işlenmiş.


Fragman


Filmin galası 28 Ağustos'ta yapılacak olan MotoGP Silverstone GP'sinde yapılacak ve seçilen sinemalarda 2 Eylül tarihinde vizyona girecek.


Filmde sesiyle yer alan Bradd Pitt, bir Rossi hayranı ve kahramanını Dünya çapında koşulan MotoGP GP'lerinde destekliyor. Belki o da bu mücadelenin içinde yer almalı.


MotoGP Filmi


Filmin hangi sinemalarda gösterime gireceğini web sitesi aracılığıyla öğrenebiliyoruz fakat şu an listede sadece İrlanda ve İngiltere mevcut, Türkiye'ye gelip gelmeyeceği bilinmiyor.

YORUMLAR