in

Motoguzzi

Yazar: Sanço Panço

2016 Motoguzzi Yeni Modeller

V9 BOBBER

Artık kesip biçip motor yapmanıza gerek yok, Moto Guzzi sizin için yapmış görünüyor. Uzun bir aradan sonra seri üretim gamına yepyeni bir motor ekleyen Como Gölü’nün kenarındaki Mandello Della Lario kasabasından gelen firma hala yarışta olduğunu ispatlamak istiyor. Firmanın bu denli canlı kalabilmesindeki ana etken, V7’sinin hem İtalya’da, hem de Avrupa genelinde bu tarz motor arayanlar arasında çok revaçta olması. V9 yepyeni bir seri; 850cc’lik yeni motor bloğu 55 beygir güç üretebiliyor. Jant ölçüleri ön arka 16 inç olan Bobber’da ABS ve çekiş kontrol standart, şaft aktarma var ve ağırlık sadece 200 kg.

Motoguzzi 1. İçerik Fotoğrafı

MGX-21 Uçan Kale

Uçan kale lakaplı MGX, geçen sene konsept olarak tanıtılmıştı, bu sene artık satışa çıkacağı anlaşılıyor. 1400’lük iki silindirli motorla donatılmış olan MGX, 21 inç ön lastiğe ve bol bol karbona sahip. Moto Guzzi, hem V7’ler, hem de V9’lar için oldukça zengin bir aksesuar kataloğu üretiyor ve yeni parçalar da ekliyorlar. Bu sene çoğu parçayı getirip duvara asmışlar, beğendiğinizi sipariş verebiliyorsunuz. Ayrıntılı bilgi için www.garagemotoguzzi.com

Motoguzzi 2. İçerik Fotoğrafı

Motoguzzi 3. İçerik Fotoğrafı

V9 ROAMER

Mat siyah renklerin hakim olduğu Bobber’a göre daha renkli, 20 sene önceki eski Nevada 750’nin mirasına sahip bir motosiklet yapmışlar. Beyaz ve sarı olmak üzere iki farklı renkte üretilen bu motorlarda daha iyi kontrol amacı ile 19 inç ön jant kullanılmış. Ducati, Harley ve Triumph’tan izler taşıyan bu yeni motor, Piaggio’nun Multimedya platformu ile temasa da geçebiliyor. Moto Guzzi bu alet için yepyeni kumandalar, gösterge saatleri tasarlamış, sadece bu motora özel olmaları için uğraşmış. Opsiyonel olarak şimdiden pek çok aksesuarı hazır, Şubat 2016’da piyasada olacak, fiyat henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir
Triumph Scrambler 1200 Bond Edition Tanıtıldı

Motoguzzi 4. İçerik Fotoğrafı

Motoguzzi 5. İçerik Fotoğrafı

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

KYMCO

MV Agusta

REKLAM