Motoron, BMW C 650 Sport ve C 650 GT Lansmanında!

Motoron'dan Yazar: Motoron

Motoron, BMW C 650 Sport ve C 650 GT Lansmanında!

Bavyeralıların bitirim ikilisi, yeni C 650 Sport ve C 650 GT'yi Valensiya'da test ediyoruz, soruları ise siz soruyorsunuz! Önümüzdeki sayılarda izlenimlerimizi paylaşacağımız BMW'nin bu yeni scooter'ları hakkındaki tüm sorularınızı ve aklınıza takılanları haberimiz vasıtasıyla bize iletebilirsiniz...

BMW Motorrad yeni BMW C 650 Sport ve C 650 GT ile maxi scooter segmentinde premium motosiklet serisini sürdürüyor. İşte daha önce de duyurmuş olduğumuz, bkz. BMW C 650 Sport ve C 650GT Güncellendi! BMW C 650 Sport ve C 650GT Güncellendi! , bu iki modeli test etmek üzere şimdi Valensiya, İspanya'dayız...


İlk İzlenimer:

Her iki BMW maxi scooter motosikletin öne çıkan kavramsal farklılıkları, öncekilerden çok daha geniş bir hedef kitleye hitap ediyor. C 650 Sport, sportif eğilimi olan sürücülere yönelik iken C 650 GT konfora ve touring kapasitesine daha fazla önem veren sürücüleri hedef alıyor.


647 cc kapasiteli 2 silindirli sıralı bir motor bloğuna sahip olan maxi scooter modelleri C 650 Sport ve C 650 GT,  7.500dev/dk'da 60bg'lik (44kW) bir güç üretiyor.Motoron, BMW C 650 Sport ve C 650 GT Lansmanında! 1. İçerik FotoğrafıFren sisteminin standart BMW Motorrad ABS Bosch 9.1MB ile bağlantılı olarak gerçekleştirilen modellerin bir diğer güvenlik avantajı da artık standart olarak motosiklet üzerinde sunulan ASC (Otomatik Denge Kontrolü) sistemi olarak görülüyor. Ayrıca, iki tekerlekli araçlar için dünyada ilk kez sunulan bir özellik olan motosiklet sürücüsü yardım sistemi Yan Görüş Yardımı (SVA)'nı denemek için özellikle sabırsızlanıyoruz! C 650 GT modeline ait bu yeni seçenek,  özellikle şehir içinde şerit değiştirirken kör noktayı izleyerek sürücüyü destekleyebiliyor.Motoron, BMW C 650 Sport ve C 650 GT Lansmanında! 2. İçerik FotoğrafıC 650 Sport ve C 650 GT modellerindeki yeni özelliklere genel olarak bakacak olursak:

 Revize edilen debriyaj balataları ve daha anlık hızlanma tepkisiyle bir araya getirilen yeni CVT.

 Spor ve konfor arasında ideal bir uzlaşma sağlayan yeni süspansiyon ve amortisör seti.

 ABS'ye ek olarak, hızlanırken maksimum güvenlik için artık ASC standart.

 C 650 Sport modeli için tamamen yeni, dinamik tasarım.

 C 650 GT modeli için detaylı biçimsel ince ayar

 Daha dolgun bir ses ve daha dinamik bir görünüm için yeni susturucu(Euro 4 standartlarına uygun).

 Yeni gösterge paneli tasarımı.

 Krom uygulamalarıyla yeni gidon kaplama elemanları.

 Yeni, üstün kalitede yüzeyler (kumlu efekt).

 Otomatik gündüz farı.

 Daha kolay kullanım için revize edilmiş orta dikme kinematik özelikleri.

 C 650 GT için yeni sürücü yardım sistemi Yan Görüş Yardımı (SVA).

 C 650 Sport modeli için yeni renkler: Opak Metalik Turuncu, mat Beyaz ve Metalik Siyah.

 C 650 GT modeli için yeni renkler: Metalik Siyah, Metalik Donuk Bronz ve mat Beyaz.Teknik Özellikler:


Motoron, BMW C 650 Sport ve C 650 GT Lansmanında! 3. İçerik Fotoğrafı

Sizin de aklınızda yeni BMW C 650 GT ve C 650 Sport hakkında sorularınız varsa,  bu haberimizin hemen aşağısında yer alan "Facebook ile Yorum Yap" kutusuna yazmanız  yeterli...Tüm merak ettiğiniz noktaları ve sorularınızın cevaplarını, gelecek sayılarda bu iki model için yazacağımız test yazısında bulabileceksiniz!
 
Durmayın, siz de aşağıdaki "Facebook ile Yorum Yap" kutusundan sorularınızı bize iletin!

YORUMLAR