Motosiklet.com Pazarı İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor!

Motoron'dan Yazar: Motoron

Motosiklet.com Pazarı İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor!

Sadece motosiklet üzerine bir ilan sitesi sloganı ile yola çıkan motosiklet.com, ilk etkilnliğini açık motosiklet pazarı konsepti ile 31 Mayıs'ta Intercity Istanbulpark'ta düzenliyor. Sektörde böylece bir ilke imza atan Motosiklet.com Pazarı'na siz de motosikletinizi getirebilir, ücretsiz olarak sergileyebilir,alım yapabilir, hatta aynı tarihlerdeki pist günlerine katılabilirsiniz!

 Türkiye’nin ilk açık motosiklet pazarı, "Motosiklet.com Pazarı" İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor!

 

31 Mayıs'ta Intercity Istanbulpark'ta düzenlenecek Pazarın katılım şartları ve genel kurallar ise şu şekilde:

 

-Pazarda motosikletlerini sergilemek isteyen kullanıcıların Motosiklet.com’a ilan vermiş olmaları gerekmektedir. Pazar alanında sadece motosiklet.com'a ilanı girilmiş motosikletler sergilenebilecektir.

 

-31 Mayıs Pazar Sabah saat 11:00’e kadar motosiklet satmak isteyenlerin motosikletlerini pazar alanına getirmeleri gerekmektedir.

 


-Motosikletlerini satmak için getiren kullanıcılar saat 16:00’ya kadar motosikletlerini sergi alanında bulundurmak durumundadır.

 

-Motosiklet.com’a katılım için ilan verdikten sonra Motosiklet.com üzerindeki Motosiklet.com Pazarı’na katılmak istiyorum bölümündeki formu 28 Mayıs tarihine kadar doldurmanız gerekmektedir.

 

-Etkinlik günü saat 11:00'dan önce motosikletini satmak üzere pazar alanına girişini yapmış olan kullanıcılar, aynı gün 16:00'dan önce pazar alanından motosikletini çıkarmayacağını taahüt etmiş sayılır.

 

-Motosiklet.Com Pazarı’na Katılım Ücretsizdir.

 

-Etkinlik, 30/31 Mayıs’da yapılan Intercity Pist Günleri etkinliği içinde yer alacaktır. Intercity İstanbul Park tarafından piste giriş ücreti (daha önce de diğer pist günlerinde olduğu gibi) 20 TL olarak belirlenmiştir. Giriş ücreti Motosiklet.com Pazarı ile ilgili değildir.

 

Motosiklet.com Pazarı İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor! 1. İçerik Fotoğrafı

 

Siz de eğer bu motosiklet karnavalına katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken gidonunuzun yönünü 31 Mayıs tarihlerinde Intercity Istanbulpark'a çevirmek olacak! Bu motosiklet karnavalında dilersenz piste çıkabilir, yarışçıların anrenmanlarını izleme şansı buabilir, motosikletinizi sergileyip/satabilir veya almak istediğiniz modelleri canlı canlı inceleyip belki de yeni motosikletiniz ile pazar alanından ayrılabilirsiniz! Sürpriz etkinlikler ve daha fazlası için sizleri 31 Mayıs Motosiklet.com Pazarı'na bekliyoruz!

 

Motosiklet.com Pazarı İntercity İstanbul Park’ta Açılıyor! 2. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR