in

Motosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ

Yazar: Vedat Bostancı

Türkiye’de bilinen pek çok saygın markanın seçkin distribütörleri bulunuyor. Giysi ve aksesuar baktığımızda hemen bu markalara bir göz atıyoruz, pek çoğunu severek kullanıyoruz.

Şimdi bu markalar arasına, İtalya’dan gelen OJ markası Limitparts-Volkan Işık Grup temsilciliğinde eklendi. OJ’in önde gelen popüler ürünlerini markanın ürün müdürü Vedat Bostancı sizler için kaleme aldı.

OJ DESERT MONTMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 1. İçerik Fotoğrafı

Desert modeli, adından da anlaşılacağı üzere tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılayan, su geçirmez, çok amaçlı bir monttur. D500 kumaşı, ön bölümde su geçirmez cebi, 4 farklı havalandırması, cep ve yaka askısı, fermuar detayları ile fark yaratan bir üründür. Özellikle bu tip montlarda 3 kat olmasından dolayı yaşanan kolun iç kısmının kayarak bilekten yukarı çıkması sorunu, bilek bölgesinde her 3 katın da fermuarlı olması sayesinde kolayca giyip çıkartmaya imkan tanımaktadır. Aynı zamanda kendileri de motosiklet sürücüleri olan OJ tasarımcılarının, seyahatlerden edindikleri deneyimlerin aktarıldığı bir ürün olarak ön plana çıkan Desert mont, firmanın en prestijli ürünüdür. Ice-Red, Mud ve Smoke renk seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Fiyatı 1.598TL .

OJ REVOLUTIONMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 2. İçerik Fotoğrafı

OJ Revolution mont abisi Desert gibi seyahat ve şehir içi ihtiyaçlarını bir arada barındırıyor. 2 katmanlı, esasen kışlık bir mont gibi görünmesine rağmen ön taraftaki 4 ayrı havalandırması, arka bölümdeki büyük havalandırma penceresi ile yazlık fileli mont ferahlığında kullanım sağlayabilmektedir. Yine su geçirmez özellikte olan mont, aynı zamanda diğer markalarda çok fazla karşılaşmadığımız yumuşak kumaşı ile dikkat çekiyor. Bej-mavi ve siyah olarak satışa sunulmaktadır.

Fiyatı 1.245 TL .

OJ UNSTOPPABLEMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 3. İçerik Fotoğrafı

Unstoppable mont D500 kumaşı, su geçirmez özelliği, reflektif detayları ve ayarlanabilir bilek yapısı ile öne çıkmaktadır. OJ ürün gamında kesimi itibarıyla giyenlerin oldukça fit görünmesini sağlayan bir yapıya sahiptir. Kısa mont diye tarif edebileceğimiz sınıfta olmasına rağmen, uzun arka kısmı sayesinde neredeyse uzun mont kadar bel koruması sağlayan bir yapıya sahiptir. 2 katmanlı çıkarılabilir yapısıyla, OJ’in en çok satan modeli konumundadır. Koyu yeşil, siyah ve bej renklerle satışa sunulmaktadır.

Fiyatı 1.049 TL .

OJ SINTESIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 4. İçerik Fotoğrafı

Klasik yazlık fıle montlar sınıfında yer alan Sintesi, korumaları ve desenleri ile sıcak yaz günlerinde hem ferahlık hem de koruma sağlıyor. Siyah-sarı reflektif ve düz siyah renklerinde satışa sunulan Sintesi, fiyatıyla rakiplerinin bir hayli gerisinde.

Fiyatı 649 TL .

MOVE AYAKKABIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 5. İçerik Fotoğrafı

OJ Move hem korumalı motosiklet ayakkabısı giyip, hem de günlük yaşamda şıklık ve rahatlığı aynı anda yaşamak isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Aynı zamanda su geçirmez özelliğe sahip Move, nefes alabilir nubuk süet deriye sahip. Ayak ucu ve topuk korumaları güvenliği sağlarken, ayarlanabilir bileği de rahatlığını arttırmaktadır. Move’un en büyük özelliklerinden biri de yumuşak yapısıyla günlük yaşamda da konforu devam ettirmesi. Move ile motordan inip iş yaşamınıza devam edebilirsiniz.

Fiyatı 657 TL .

BLITZ AYAKKABIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 6. İçerik Fotoğrafı

Blitz modeli de yine Move gibi şık ve tarzı olan bir ayakkabıdır. Ayakucundaki “slider”ı ile hemen fark edilen Blitz günlük yaşam ve motosiklet ayakkabısı olarak rahatça kullanılabilir.

Fiyatı 791 TL .

MIDDLE AYAKKABIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 7. İçerik Fotoğrafı

OJ MIDDLE motosiklet botları klasik motosiklet botlarından beklenen tüm özellikleri bünyesinde barındırırken, aynı zamanda nefes alabilir dış yapısı, içten komple fermuarlı olması sayesinde kolay giyilip çıkarılabilme özelliği sunmaktadır. Vites atma bölümündeki ekstra deri sayesinde saglamlığı artarken, bu sayede botun uzun süre kusursuz kullanılması sağlanıyor. Middle orta uzunlukta bir bot olarak göze çarpıyor.

Fiyatı 657 TL .

MASSI VE AYAKKABIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 8. İçerik Fotoğrafı

Middle ile aynı özelliklere sahip Massive uzun motosiklet botu arayanlara uygun bir ürün olarak gamımızda bulunmakta.

Fiyatı 699 TL .

FEAT ELDİVENMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 9. İçerik Fotoğrafı

OJ eldiven konusunda Feat ile zirveye çıkmış durumda. Aramid fiber yapısı, özel parmak içi detayları, tüm çarpma bölgelerinde özel dolgu ile güçlendirilmiş korumaları, kullanıcıya en üst düzey yarış eldiveni güvenliği sağlıyor. Bununla birlikte OJ’in tüm eldivenlerinde olduğu gibi, giydiğinizde elinizde fazlalık ve kabalık hissettirmeyen son derece esnek ve konforlu bir yapısı vardır. Kalem tutabilecek kadar yumuşak ve aynı zamanda üst seviye korumalarla donatılmış Feat’i çok başarılı bulacağınızdan eminiz. Bunun yanında fiyatının da rakiplerinin yanına yaklaşamayacağı kadar iyi olduğunu düşünüyoruz. Siyah/Sarı, Siyah/ Beyaz ve kırmızı olarak farklı renklerde satışa sunulan Feat, kendi alanında hem fiyat/ performans, hem de şıklığı ile oldukça etkileyici.

Fiyatı 572 TL .

RAVE ELDİVENMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 10. İçerik Fotoğrafı

OJ Rave, deri eldiven severler için tasarlanmış. İlk bakışta etkileyici el üstü korumaları ile dikkat çeken Rave, keçi derisinden imal edilmiş. Giyme hissiyatı ve konforu oldukça yüksek. Nefes alabilir özelliği ile hem yaz, hem de kışın rahatlıkla kullanılabilir.

Fiyatı 349 TL .

HIT ELDİVENMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 11. İçerik Fotoğrafı

OJ HIT, hem tam korumalı hem de yazlık eldiven kullananlar tarafından oldukça beğenilen bir model. Uzun bilek yapısı, koruma detayları ve fileli kısımları ile hem güvenlik hem de ferahlık sağlıyor.

Fiyatı 349 TL .

HILL ELDİVENMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 12. İçerik Fotoğrafı

OJ HILL, tamamen yazlık bir model. Eldiven üzerindeki OJ desenleri ile dikkat çekiyor. Özellikle şehir içinde ve sıcak günlerde yazlık, hafif eldiven kullananlar için oldukça iyi bir üründür. Bu alanda iyi fiyatla kaliteli yazlık bir eldiven olarak düşünülebilir.

Fiyatı 176 TL .

INSIDER ELDİVENMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 13. İçerik Fotoğrafı

OJ INSIDER, ilk bakışta “ne özelliği var ki?” diyebileceğiniz, ancak incelediğinizde sizi kendisine hayran bırakan bir yapıya sahip. Eldivenin üst kısmında file görünüşünün altına gizlenmiş korumaları ile güvenliği sağlarken, eldivenin avuç içi de komple deri olarak tasarlanmış. Yine keçi derisinden üretilen eldiven oldukça rahat ve elinizde yokmuşçasına bir hissiyata sahip.

Fiyatı 176 TL .

OJ TRACK BACAK ÇANTASIMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 14. İçerik Fotoğrafı

Mont, eldiven, ayakkabı gibi aksesuarların dışında motosikletle yaşamı kolaylaştırıcı ürünlere de yer veren OJ’in TRACK modeli bacak çantası ülkemizde oldukça fazla rağbet gördü diyebiliriz. İki gözlü olan ve cep telefonu kullanım alanı sunan bacak çantası belden ve baldırdan sıkmalı kemerleri ile pratik bir kullanım sunuyor. OJ geleneksel olarak her ürününü su geçirmez yapma ya da su geçirmez yağmurlukla sunma geleneğini bu ürününde de sürdürmüş. Çantanın paketinden çıkan yağmurluğu çantanın üzerine örterek saniyeler içinde su geçirmez hale getirebiliyorsunuz.

Fiyatı 119 TL .

MINI DRY PACK 20L ÇANTAMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 15. İçerik Fotoğrafı

OJ sırt çantaları serisinde Mini Dry Pack çantası ile su geçirmez kumaş ve büzgülü çanta ağzı yapısını şıklıkla buluşturmuş. Hem sırt çantası hem de yağmur geçirmez bir çanta olarak rahatlıkla kullanılabiliyor.

Fiyatı 389 TL .

MINI DRY WEEK 30L ÇANTAMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 16. İçerik Fotoğrafı

Uzun seyahatlerde en büyük yardımcımız olan çantalar aynı zamanda en büyük sorunumuz olabilmekte. Mini Dry Week 30L ve 50litrelik seçenekleri soft(yumuşak) çanta grubunda yağmur geçirmez ve büzgülü ağız yapısı ile büyük bir bagaj hacmine sahip olmamızı sağlıyor. Yan çanta kullanmak istemeyenlerin ya da topcase üzerine bağlamak isteyenlerin rahatlıkla tercih edebileceği Mini Dry Week, üzerindeki bağlama aparatları ve halatlarıyla istediğiniz şekilde kullanıma müsade ediyor.

Fiyatları; 30Litre 309TL , 50Litre 349 TL .

MINI DRY ROLL 40L ÇANTAMotosiklet Giyim Kuşamında Yeni Bir Soluk: OJ 17. İçerik Fotoğrafı

Motosiklet dünyasında sosis çanta olarak tabir edilen grupta yer alan Dry ROLL 40L hacmi ve su geçirmez kumaşı ile yine iyi bir seyahat yardımcısı olarak göze çarpıyor. Dry ROLL ile isterseniz bir havuza ya da denize atlayıp su geçirmezliğini rahatlıkla test edebilirsiniz. Esnek bağlantıya uygun yapısı ile topcase üstü veya yan çanta üstü için kullanımı idealdir.

Fiyatı 245 TL . 

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Traffic Rider Oyunu

En İyi Bileşenlerle, Mükemmel Koruma

REKLAM