Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!

Hem aksesuar satın almak hem de temiz motosiklet kiralamak için İzmir Kahramanlar’da bulunan Motomim, kesinlikle doğru ve güvenilir bir adres. Sizleri, mağazanın sahibi ve aynı zamanda mimar olan Ozan Dönmez ile keyifli sohbetimize davet ediyoruz.


Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!  1. İçerik Fotoğrafı

Motoron: Merhabalar Ozan Bey, Motomim’i ne zaman ve hangi planlarla hayata geçirdiğinizi öğrenebilir miyiz?

Ozan Dönmez:Merhaba,geçtiğimiz yılın birinci çeyreğinde sık sık tamir,ekipman ve malzeme için geldiğim İzmir-Kahramanlar’da,zamanla gördüğüm eksiklikleri gidermek ve hobimi işe dönüştürmek amacı ile bu işe başladım. Diğer sektördekilerin aksine benden önce faaliyet gösteren tüm tamir,satış ve mağaza hizmeti veren yerlerden özellikle Motostop ekibinden destek aldığımı belirtmeliyim ve bu süreç halen devam ediyor .Motostop ailesinin bize sağladığı desteklerden ötürü kendilerine sizin aracılığınız ile bir kez daha teşekkür ediyorum.

 

M.: Mağazanızda ya da internet sitenizde satışını yaptığınız aksesuar olarak marka ve ürün gruplarından bahsedelim. Hangi firmalarla çalışıyorsunuz?

O.D.:Özen Motor bünyesindeki Revit, Shoei, LS2, GIVI, Kappa, Nexx, Kovix, Hevik, TCX, ScalaRider, Zandona, Vexo, Sxp gibi markalar bulunuyor.Ayrıca sınırlı sayıda kendi üretimimizi yaptığımız ürünlerimiz var ve yenilerini eklemek için çalışıyoruz. Örneğin henüz test aşamasında olan Motoko tadında bir markamız var. Motokot hakkındaki detaylar şimdilik sürpriz olarak kalsın…

 

Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!  2. İçerik Fotoğrafı


M.: Gelelim Motomim’de kiralamasını gerçekleştirdiğiniz motosiklet modellerine. Motomim’de hangi modellerde motosiklet kiralama imkanı sunuyorsunuz ve fiyat aralıkları yaklaşık olarak nedir?

O.D.:Kiralamalarda Doğan Grubu’ndan Suzuki ve Vespa modellerinden motosiklet alımı konusunda destek aldım ve yine sizin aracılığınızla bu konudaki yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Bünyemizde Vespa, Yamaha ve Suzuki modellerine ait scooter gruplarını kiralama imkanı mevcut. Yaklaşık 120 TL/gün.Ayrıca ilerleyen zamanlarda yabancı müşterilerimiz için tur ve karşılama hizmetimizde başlamış olacak. Bizleri takip eden dostlarımızla bu yeni hizmetimizin detaylarını, Sosyal Medya ve web adresimizden paylaşıyor olacağız.

 

Motomim mağazasına girdiğinizde öyle devasa büyüklükte birçok ekipmanın gözünüzü alacağı ve içinde boğulacağınız bir yer hayal etmeyin. Motomim, Ozan Dönmez’in motosiklet tutkunlarına gerek aksesuar satışı gerekse birbirinden şirin motosikletleri kiraya verdiği son derece ferah butik bir mekan.

 

Cama doğru gözünü dikmiş ve tura hazır Vespa’lar, askıda duran şık montlar, pantolonlar, kasklar, çantalar ve yedek parçalar, bir Mimarlık ofisini anımsatan düzen ilk etapta dikkatinizi çeken detaylardan oluyor. 

 

M.:Tam sürüş sezonundayız. Müşterilerinizin motosiklet kiralamadan önce yapması gerekenler nelerdir?

O.D.:Güzel bir rota, keyifli bir sürüşü gerçekleştirecek bilinç,öncelikle aradığımız kriterler. Ayrıca ekipman ya da yolculuk konforunuz için gerekli diğer tüm isteklerinizi yerine getiriyoruz.

 

Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!  3. İçerik Fotoğrafı


M.: Mimarlık mesleğinizin yaptığınız bu işe yansımaları oluyor mu? Oluyorsa size nasıl birfayda sağlıyor?

O.D.:Bir çok endüstriyel yapı projesinde görev aldım,motosiklet sektöründeki bir çok ürünü yapmak,geliştirmek için firmaları ziyaret ediyorum.İlginç yaklaşımlar ve ürünler ortaya çıkıyor.

 

M.:Sektör içerisinde yer alan bir kişi olarak sektör ile ilgili gelecek planlarınız nelerdir?

O.D.:Yerli üretim yapmak ve yapılmasına destek olmak..

 

Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!  4. İçerik Fotoğrafı


M.: Son olarak İzmir’de sizlere ulaşmak, aksesuar satın almak ya da motosiklet kiralamak isteyen okuyucularımız için adresinizi, iletişim bilgilerinizi, internet adresinizi ve Sosyal Medya bilgilerinizi paylaşalım.

O.D.:www.motomim.com.tr adresinden ve motomim’e ait instagram ve facebook hesaplarından ulaşabilirler. Açık adresimiz: 1416 Sk. No 29 Kahramanlar Mah. Konak / İzmir. Telefon: 0 232 403 33 10.

 

Motomim’den kiralayacağınız birbirinden güzel scooterlarla turlamaya hazır olun, bu güzel havalarda yollar sizi bekler…

Motosiklet Kiralama Ve Aksesuarda Güvenilir İsim: Motomim’deyiz!  5. İçerik Fotoğrafı

YORUMLAR