in

Motosikletinizi, Bahara Motul İle Hazırlayın!

Motosikletinizi, çevre dostu Motul ürünleri ile bahara hazırlayın…

Soğuk geçen kış mevsiminin ardından baharın gelişiyle havalar ısınıyor; doğa ve yol koşulları değişiyor. Kışın yıpratıcı çevre koşulları sonrasında araçlarınız bahar bakımına ihtiyaç duyuyor. Güvenli sürüş ve performans açısından motosikletinizi ve otomobilinizi bahara hazırlamanız büyük önem taşıyor. 

Motosikletinizi, Bahara Motul İle Hazırlayın!  1. İçerik Fotoğrafı

Çevre Dostu Motul Ürünleri ile Motosikletiniz Bahara Hazır

Motosikletinizin ve otomobilinizin uzun ömürlü olması, bütçenizin kontrolü ve doğanın korunması için periyodik bakımlara özen gösterilmesi gerekir. Özellikle şehir trafiğinde çokça yıpranan otomobil ve motosiklet motorlarının düzenli ve doğru bakıma ihtiyacı vardır. 

Uzun süren kış döneminin ardından yakıt sisteminde oluşan kalıntılara ve kirlenmelere Motul Fuel System Clean ürünü ile çözüm bulmanız mümkün. Bu ürün ile yakıt sisteminde oluşan yoğunlaşmaları gidererek, aracınızın performansına katkı sağlayabilirsiniz. 

Aracınızın, kışın yıpratıcı etkilerinden kurtulması için özellikle yağ ve yağ filtresi bakımına dikkat etmelisiniz. Yakıt sistemi temizliğinin ardından yapılan motor yağı değişiminin, üreticinin önerdiği süre veya kilometreye göre yapılması gerekir. Ancak yağ değişiminden önce Motul Engine Clean ile kullanılmış yağdan kalan kalıntılar ve artıkları temizleyerek motoru temizlemelisiniz. Böylelikle yeni yağın uzun süre temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. 

Madeni yağ devi Motul’un geniş ürün yelpazesi ile motosikletinize en uygun yağ seçeneğini bulmanız mümkün.

Motosikletinizi, Bahara Motul İle Hazırlayın!  2. İçerik Fotoğrafı

Motul Mc Care Bakım Ürünleri İle Motosikletinizin Ömrünü Uzatın

Motul Mc Care Serisinin, 5 ayrı sınıfta sunduğu bakım ürünleri, motorunuzun ve ekipmanlarınızın ilk günkü gibi olmasını sağlayarak üstün performans sağlar. Motosikletinizi bahara hazırlarken Mc Care Serisindeki mekanik parça bakımı, zincir bakımı ve dış bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Motul, her sürüş şartına ve tipine uygun geniş ürün seçenekleri ile baharı güvenli ve keyifli sürüşlerle geçirmenizi sağlar.

Motul Yağ Seçici İle Doğru Yağı Seçin

Motosikletinizi ve otomobilinizi güvendiğiniz servislere ve Motul ürünleri kullanan bayilere teslim edebilirsiniz. Bununla birlikte Motul internet sitesi üzerinden, tüm motosiklet ve otomobil sahiplerinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Motul Lube Adviser ile doğru yağınızı kendiniz de seçebilirsiniz.

Otomobil için motor yağının önemi son derece büyüktür. Motor yağı otomobil metal parçalarında sürtünerek aşınmanın engellemesinin yanı sıra soğutulmasında da büyük görev üstlenir. İhtiyaca göre farklı ürünlerin olduğu %100 sentetik Motul 8100 serisi,  Technosynthese formülasyonlu 6100 serisi ve 2100 serisi ile %100 sentetik ve araç üreticisine özel Spesific serisi ile otomobilinizi bahara hazırlayabilirsiniz. Performans otomobilleriniz için ise otomobilinizi 300V serisi yağlara emanet edebilirsiniz.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Tom Cruise, Görevimiz Tehlike 6’da Yine Karşımızda!

BMW Motorrad 2017 İlk Çeyrek Satışları Rekor Kırdı!

REKLAM