in

MOTUL, 2017 Senesi İçin Hedeflerini Büyütüyor

Dünya’nın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, 2017 senesine Türkiye’de büyüme hedeflediğini açıkladı.

2016 yılında distribütör sayısını arttıran Motul, ürün çeşitliliğini de çoğaltarak pazarın ihtiyaçlarını daha geniş bir yelpazede karşılamak adına önemli bir adım atmış oldu. Madeni yağ devi Motul, Türkiye pazarındaki çalışmalarına hız vererek; 2016 yılında binek başta olmak üzere, ağır vasıta ve klasik otomobiller için özel ürün serileri oluşturmuştu.  

MOTUL, 2017 Senesi İçin Hedeflerini Büyütüyor 1. İçerik Fotoğrafı

Motul, 2017 Yılında da Büyümeye Devam Edecek

MOTUL, 2017 Senesi İçin Hedeflerini Büyütüyor 2. İçerik Fotoğrafı

Motul, Türkiye’de binek, motosiklet ve ağır vasıta pazarına yönelik çalışmalarını 2017 yılında da devam ettireceğini açıkladı. Binek pazarında gelişen piyasa koşullarına yönelik yeni ürünleri satışa sunan Motul, dünyanın önde gelen üreticilerinin onayına sahip Motul ağır vasıta yağları sayesinde filo işletmecileri, kamyon sahipleri, endüstriyel araç işletmecilerine de hizmet vermeye başladı. Motosiklette son tüketicinin tercihi olan Motul, motor ve şanzıman yağlarının yanı sıra motosiklet bakım ürünlerinden oluşan MC Care serisi ile de motosiklet kullanıcılarına hizmet vermeye devam edecek. 

Senenin İlk Önemli Aktivitesi Şubat Ayında Motobike İstanbul’da

MOTUL, 2017 Senesi İçin Hedeflerini Büyütüyor 3. İçerik Fotoğrafı

23 – 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Messe Frankfurt Istanbul tarafından organize edilecek olan Motobike Istanbul’da yer alacak olan Motul, standı ve dış alanda yapacağı aktiviteler ile fuarın en dikkat çeken markalarından birisi olmayı planlıyor. IFM’de düzenlenecek fuarda motosiklet severlerle bir araya gelecek olan Motul, hizmet ve ürünleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulunacak. 

Motul Türkiye’deki büyüme ve pazar payını genişletme hedefleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürecek. Araç üreticilerinden son tüketiciye, nakliye, ulaşım, inşaat ve endüstriyel gibi önemli sektörlere yönelik ürünler ve hizmetler üreten Motul’un satış ve pazarlama çalışmaları, 2017 senesinde hızlanarak artmaya devam edecek.

Ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

2017 Motosiklet Fiyatları Nasıl Olacak?

Yamaha R6 Fiyatını İngiltere’de Açıkladı!

REKLAM