Motul, Motobike İstanbul 2017’de Motosiklet Tutkunları ile Buluştu!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

Motul, Motobike İstanbul 2017’de Motosiklet Tutkunları ile Buluştu!

Türkiye’de hem otomobil pazarında hem de motosiklette büyüme hedefleyen madeni yağ devi Motul, bu yıl Motobike İstanbul fuarındaki renkli standı ile göz kamaştırdı.

Motul, Motobike İstanbul fuarında motosiklet severlerin karşısına farklı bir konseptle çıktı. Stantta sergilenen farklı ruha sahip; “off-road”, “custom” ve “racing” motosikletleri Motul standında tek çatı altında buluştu.

Motul, Motobike İstanbul 2017’de Motosiklet Tutkunları ile Buluştu! 1. İçerik Fotoğrafı
Başarılı genç yetenek Harun Çabuk

 
Motosiklet Dünyasının Genç Yeteneği Motul Standındaydı

Geçtiğimiz sene fuarın en çok ses getiren aktivitelerinden pit-stop organizasyonunu gerçekleştiren Motul, bu yıl da birçok sürpriz ile ziyaretçilerin karşısına çıktı. Motosiklet dünyasının ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden genç yarışçılarından Harun Çabuk, Motobike İstanbul’da Motul standında, fuar ziyaretçileri ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

Motul, Motobike İstanbul 2017’de Motosiklet Tutkunları ile Buluştu! 2. İçerik Fotoğrafı

Ayrıca sosyal medya fenomenlerinden Motosiklet Günlüğü yani Ferhat Hakan Kutluer stantta takipçileri ile buluştu ve Motul’dan hediyeler dağıttı.  

MotoGP’ye Gidecek İsim Fuar Ziyaretçileri Arasından Seçildi

Motul’un sponsor olduğu dünyanın en önemli motosiklet yarışı MotoGP’nin Almanya ayağına Türkiye’den bir kişi Motul’un misafiri olarak, yarışı yerinde izleme şansı yakaladı. Sachsenring Pisti’nde yapılacak büyük yarışa gidecek olan fuar ziyaretçisi şanslı isim önümüzdeki günlerde duyurulacak. 

Motul, Motobike İstanbul 2017’de Motosiklet Tutkunları ile Buluştu! 3. İçerik Fotoğrafı


Motul Motosiklet Yağları ve Bakım Ürünlerini Sergiledi

Motosikletini sevenlerin tercihi Motul, fuarda motosiklet yağları ve bakım ürünleri MC Care serisini de sergilemeyi ihmal etmedi. Bu yıl da fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi gören Motul standında, ziyaretçiler Motul Grid Girls ile fotoğraf çekilip, #motulturkiye hashtagi ile paylaşarak Motul’dan sürpriz hediyeler kazanma şansı yakaladı.

YORUMLAR