MOTUL, Motobike İstanbul Fuarı'nda Yerini Alıyor!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

MOTUL, Motobike İstanbul Fuarı'nda Yerini Alıyor!

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, Türkiye’nin en kapsamlı motosiklet etkinliği olan Motobike İstanbul fuarında yerini alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda fuarın en çok ziyaretçi ağırlayan firmalarının başında gelen Motul, 22-25 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinlikte ziyaretçilerine keyifli vakit geçirmeleri için fark yaratacak organizasyonlar düzenleyecek. 

MOTUL, Motobike İstanbul Fuarı'nda Yerini Alıyor! 1. İçerik Fotoğrafı

Bu yıl  fuar merkezinde dış alanda ziyaretçilerini ağırlayacak olan Motul, motosiklet bakım serisi McCare’in yanı sıra tüm motosiklet yağlarını sergileyecek. Aynı zamanda motosiklet severlerle bir araya gelerek onların sorularını cevaplayacak, sürpriz yarışmalar ile birbirinden güzel hediyeler dağıtacak. 

MOTUL, Motobike İstanbul Fuarı'nda Yerini Alıyor! 2. İçerik Fotoğrafı

Ziyaretçilere düzenleyeceği etkinlikler ve yarışmalar, dağıtacağı hediyelerle fuar dış alanının hakimi Motul olacak. Merakla beklenen etkinlikler Motul’un sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanacak.

MOTUL, Motobike İstanbul Fuarı'nda Yerini Alıyor! 3. İçerik Fotoğrafı

22-25 Şubat’ta İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar tüm yıl bu etkinliği bekleyen motosiklet tutkunlarını ağırlayacak. Yüz bin kişinin üzerinde ziyaretçi beklenen fuar her yıl olduğu gibi bu sene de seminerler ve gösterilere ev sahipliği yapacak. 

YORUMLAR