MOTUL, Motosiklet Tutkunları ile Motobike İstanbul’da Buluşacak!

Sektörel Yazar: Özlem Köseoğlu

MOTUL, Motosiklet Tutkunları ile Motobike İstanbul’da Buluşacak!

Madeni yağ devi Motul, Motobike İstanbul 2017 fuarına katılıyor.

Türkiye pazarında, otomobilde olduğu gibi motosiklette de büyüme hedefleyen Motul, bu yıl da Motobike Istanbul fuarına katılma kararı aldı. Geçtiğimiz sene motosiklet kullanıcılarına yönelik eğlenceli aktiviteler sunan Motul, yine fuar ziyaretçilerinin keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak. 

Dünya’nın önde gelen madeni yağ üreticilerinden Motul, 23 - 26 Şubat 2017 tarihleri arasında Messe Frankfurt tarafından organize edilecek olan Motobike Istanbul fuarında, yeni standı ile motosiklet severlerin karşısına çıkacak. Türkiye'nin Lider Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı Motobike, İstanbul Fuar merkezi IFM’de gerçekleşecek. 

Motosiklet Tutkunlarını Eğlenceli Aktiviteler Bekliyor

Motobike Expo 2016’da, fuarın en çok ziyaret edilen standlarından biri olan Motul, geçtiğimiz sene yakaladığı başarıyı bu yıl da sürdürmeyi amaçlıyor. Bu yöndeki çalışmalarına hız veren Motul, Motobike İstanbul 2017 fuarında ziyaretçilerin keyifli zaman geçirmeleri için çeşitli aktiviteler düzenleyecek. 


Moto GP’ye Gitme Şansı Motul Standında!

Motul’un sponsor olduğu dünyanın en önemli motosiklet yarışı MotoGP’nin Almanya ayağını, Türkiye’den bir kişi Motul’un misafiri olarak yarışı yerinde izleyecek. Ziyaretçiler, sadece Motul standındaki formu doldurarak Sachsenring Pisti’nde yapılacak büyük yarışa gitme şansı yakalayacak. Motul standı 11.salon C08 numarada yer alacak.


Motul Hakkında Her Şey 

Motosikletini sevenlerin tercihi Motul, fuarda motosiklet yağları ve bakım ürünleri MC Care serisini sergileyecek. Geçtiğimiz sene yoğun ilgi gören Motul standında, fuar ziyaretçileri bu yıl da Motul yetkililerinden ürünler ve satış kanalları hakkında bilgi alabilecekler.

YORUMLAR